Ілля Назаркін

Ілля із тих людей, які прийшли у проєкт з бажанням внести свою долю краси. Ілля прийшов і сказав: “А давайте зробимо фотопроєкт. Я зроблю фотопортрети родин, які приїхали із зони бойових дій, потім ми покажемо ці світлини у галереї, а потім подаруємо родинам” Так і зробили.

Люди реєструвалися на фотопроєкт, а Ілля терпляче запрошував кожного. І світлини вийшли унікальні, як і самі моделі, прості і, водночас, говіркі, А потім Ілля казав: “Які чудові ці люди, такі щирі і відкриті…” Щирість і відкритість можна побачити у його фотознімках. Ми з великою радістю розмістили ці світлини на стінах нашого Хабу.

“Я не люблю працювати на клієнта. Я роблю це так, як мені подобається і так, як я хочу.” - продовжує Ілля про свою творчість, тому роботи його складні, часом не кидаються в око яскравістю і дикою композицією, але тихо приваблюють так, що хочеться довго їх розглядати, а не просто навмання гортати.

“А можна я буду вести курс із фотографії?” - одного разу запитав Ілля - “Мені за це нічого не потрібно, я просто хочу поділитися своїм досвідом”. Так і зробили.

Ілля цікаво розповідає про композицію, про діафрагму, експозицію та витримку, про те, як використовувати функції фотокамери, про те як писати світлом.

Разом з учнями - багато експериментують. У підвалі, на вулиці, в паркові, у сонячну погоду і в туман. Вивчають творчість видатних фотомитців. Можуть у підземеллі просидіти кілька годин, експериментуючи із витримкою та світлом. А ще Ілля закликає творити самостійно та приділяє увагу кожному учневі, обговорюючи результати творчості. Тому і заняття цікаві, і для дітей, і для дорослих.

І навіть у свій день народження Ілля прийшов допомагати переносити меблі для занять з діточками... Це людина і друг, який завжди прийде на допомогу.

На таких людях і будується людяне майбутнє. Хай завжди буде так!