Кременчук.
Анонс найчудовіших занять для дітей і дорослих

Цікаві заняття для Вас та Ваших діточок у Кременчуці! УВАГА! За підтримки та зусиллями небайдужих людей Ви можете відвідувати ці заняття ВІЛЬНО. Однак, якщо Ви регулярно пропускаєте заняття, або не з'явитеся на перше заняття без попередження, ми залишаємо за собою право запросити на Ваше місце людину зі списку очікування.

Дозвольте вашим маленьким креативним майстрам розкрити свій талант у плетінні чудових прикрас зі стрічок. Вони навчаться різноманітним технікам та створять унікальні аксесуари для себе або для подарунків!

Для дітей 7-12 років

Коли і де? Пн, ср о 14:00, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 

Зануртесь у захоплюючий світ минулого, де ваші діти відкриють таємниці історії через захоплюючі розповіді та цікаві активності. Це незабутнє пригода, яка розвине їхню любов до навчання та розширить світогляд!

Для дітей 10-12 років

Коли і де? Пн о 15:00, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 

Дозвольте вашим творчим дітям відкрити світ бісеру та створити власні витвори мистецтва. Вони навчаться складним технікам бісероплетіння та створять унікальні прикраси, які стануть виразом їхньої особистості!

Для дітей 8-14 років

Коли і де? Вт о 14:00 та Чт о 13:00, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 

Розкрийте талант вашої дитини на заняттях малювання. Вони будуть експериментувати з різними мистецькими матеріалами та техніками, розвивати свою творчість та виражати свої почуття через образи на полотні!

Для дітей 6-12 років

Коли і де? Сб о 13:00, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 

Пориньте у світ в'язання крючком разом з нашими майстрами цього мистецтва. Навчайтеся різноманітним технікам в'язання та створюйте унікальні вироби, які підкреслять ваш стиль та талант!

Для дітей 10-14 років

Коли і де? Сб о 14:00, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 

Розвивайте творчість та логічне мислення вашої дитини на заняттях з креативного мислення. Вони будуть виконувати цікаві завдання, розв'язувати головоломки та вигадувати свої власні ідеї, розвиваючи уяву та інноваційний потенціал!

Для дітей 6-12 років

Коли і де? Ср о 15:00, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 

Навчайте вашу дитину фінансовим навичкам, які стануть основою їхнього майбутнього успіху. Вони будуть розуміти значення грошей, управляти фінансами та вчитися планувати свої витрати, стаючи фінансово грамотними вже змалку!

Для дітей 6-12 років

Коли і де? Пт о 13:00, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 

Допоможіть вашим підліткам зрозуміти себе та світ навколо на заняттях з психології. Вони зможуть обговорювати свої емоції, вчитися ефективно спілкуватися та розбиратися у складних ситуаціях, розвиваючи свою емоційну інтелігенцію!

Для підлітків 15-18 років

Коли і де? Нд о 10:00, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 

Погрузіться в світ настільних ігор разом з нами! Ви будете грати у захоплюючі та розвиваючі ігри, які розвинуть вашу логіку, стратегічне мислення та комунікативні навички!

Для дітей та підлітків 10-15 років

Коли і де? Нд о 12:00, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 

Підвищуйте свої навички розмовної англійської мови на наших Speaking club заняттях. Ви будете спілкуватися з іншими учасниками групи та розвивати свою впевненість у спілкуванні англійською мовою!

Для дітей 10-14 років

Коли і де? Сб о 12:30, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 

Відкрийте світ англійської мови разом з нашими викладачами-професіоналами. Ваші діти будуть навчатися мові через цікаві заняття, розвивати навички читання, письма, слухання та розмовної мови!

Для дітей 10-12 років

Коли і де? Вт та Чт о 14:00, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 

Дайте волю танцю вашим маленьким зіркам на заняттях хореографії. Вони вивчатимуть різні танцювальні стилі та рухи, розвиватимуть гнучкість та виразність, виражаючи себе через танець!

Для дітей 4-8 та 8-14 років
Коли і де? 4-8р. Ср о 13:00, Нд о 12:00; 8-14р. Ср о 14:00, Нд о 13:00; Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 

Вчіться елегантності та гармонії руху на заняттях бальних танців. Ви будете вивчати вальс, фокстрот, ча-ча-ча та інші ритмічні танці, які розвинуть вашу координацію та грацію!

Записуйтесь на заняття прямо зараз!


Коли і де? Сб об 11:00, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 

Відчуйте енергію та ритм брейк-дансу на наших заняттях. Ви будете вивчати акробатичні рухи, витончені трюки та створювати власні комбінації, показуючи свою талантливість у світі танцю!

Для дітей та підлітків 9-12 та 13-16 років
Коли і де? 9-12 р. Сб о 12:00; 13-16 р. Сб о 13:00, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 

Розкрийте свою творчу уяву та майстерність на майстер-класах з виготовлення виробів з паперу. Ви будете вчитися різноманітним технікам складання, різання та ліплення з паперу, створюючи вражаючі роботи мистецтва!

Для дітей 6-10 років

 
Коли і де? Пн о 16:00, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 

Впроваджуйте власні ідеї та вміння на майстер-класах Hand Made. Ви будете виготовляти унікальні вироби руками з використанням різних матеріалів та технік, даруючи їм свою особливу нотку творчості!

Для дітей 8-12 років

 
Коли і де? Пт о 15:00, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 

Розкрийте свій художній талант та виготовляйте чудові фігурки з гіпсу на наших майстер-класах. Ви будете вчитися моделювати, розписувати та прикрашати фігурки, створюючи маленькі шедеври мистецтва своїми власними руками!

Для дітей 6-12 років

 
Коли і де? Сб о 15:00, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 

На  заняттях познайомимось зі справжніми рОботами, розберемось як змусити роботів виконувати те, що хоче людина, навчимось їх програмувати.  Кожного тижня - нова тема та незабутні пригоди!

Для дітей 7-10 та 9-13 років

 
Коли і де? 7-10 р. Пн-Пт о 15:00, 9-13 р. Пн-Пт о 16: 00 Студія технічної творчості для дітей “ТехноШа”, вул. Майора Борищака,12, 1й поверх.

Міні-садок - розвиваюча група для малюків та матусь! 

Протягом трьох годин у дитячому міні-садку ваш малюк зможе насолодитись соціалізацією, вільним спілкуванням, захопливими розвиваючими заняттями, робототехнікою, рухливими іграми та ще багато цікавинок. 

Для дітей 4+

 
Коли і де? Пн-Пт з 9:00 до 12:00, Студія технічної творчості для дітей “ТехноШа”, вул. Майора Борищака,12, 1й поверх.

Хатха йога для початківців і практикуючих

Базис йога-асан і дихальні практики. Підготовка не потрібна, все просто і зрозуміло, для початківців, підхід індивідуальний.

Якщо ви прагнете рівноваги в житті, то через заняття йогою, ви будете максимально ефективні у покращенні свого фізично-духовного стану.


Фасилітатор: Максим Звіробій

Послідовник Біхарської школи йоги, навчався в Індії, музикант, діджей, громадський діяч та духовний шукач.


Для дорослих та підлітків 12+

Коли і де? Щосереди о 16:00, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 


Шлях Саморозвитку

Завдяки заняттям ви зможете глибше зрозуміти самих себе, свої потреби, бажання. Пропрацюєте свої проблемні ситуації та знайдете ресурси для їх подолання. Буду рада допомогти, тож з нетерпінням чекаю на зустріч з вами!


Фасилітатор: Дар'я Писаренко.


Практичний психолог - консультант в методі Позитивна Психотерапія

Ведуча психологічної гри "Спіраль Саморозвитку". Ведуча авторського курсу для підлітків “Пізнай себе” Ведуча авторського курсу для дорослих "Шлях Саморозвитку".


Для дорослих 20+

Коли і де? Щонеділі о 12:00, Освітній центр “Інша Освіта”, вул. Соборна 15/42, ТРЦ “Мега”, 4 поверх 


Проєкт втілюється громадською організацією “Художників “Пектораль” , громадською організацією "Інша жінка" , Арт-центром "Зело" та Освітнім центром - початковою школою "Інша освіта", Студією технічної творчості для дітей "ТехноШа", за підтримки Save the Children та Міжнародної організації з міграції, зусиллями найкращих професіоналів, волонтерів