Сергій Яроха

Сергій Яроха:

“До мене підійшла бабуся і запитала: “Хто ті люди, які зробили цей проєкт? Моя донька не посміхалася з початку війни, я вперше за багато місяців побачила її усміхненою!”... Як ми можемо зупинити цей проєкт???...”

Цими словами Сергій врятував наші найчудовіші класи для дорослих, для батьків, вони були на межі закриття, бо на це, нажаль, у нас поки що немає стабільного фінансування, але як же ми можемо зупинити цей проєкт?

“Одна бабуся сказала мені, що прийшла на бачату, щоб вдома тренуватися разом з внуком!.. - це прекрасні люди.” - продовжував Сергій.

Тому ми працюватимемо безкоштовно або, навіть, вкладаючи власний кошт, у часи, коли підтримка вичерпується… Такі люди у нашій команді. Це ми цінуємо понад усе!

🕺Сергій ЯРОХА - мандрівник, футболіст та справжній Козак. Навчався у ПНПУ ім. Короленка, на факультеті фізичного виховання. Футболіст. Призер всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Завоювали командою 2-е місце у міжнародному конкурсі у Польщі у місті Кельце. Три танцювальні контракти у Китаї 2013-2019рр. Великий театр у місті Чжухай. Парк “Happy Valley” у м. Ухань. Танцювальні шоу в м. Нінбо.

Сьогодні Сергій разом з Юлею Губенко викладають у власній Студії соціального танцю “Дікоро”, ініціатори багатьох благодійних проєктів (доречі скоро ви побачите новий анонс), а ще викладають класи з бачати для дітей та їх батьків у Art & Health HUB від “Зело”. Зараз ці заняття доступні для дітей віком від 9 років.

Наша чудова команда - ось ті люди, які зробили цей проєкт!

Відгук від Вероніки П.:
"Відведіть дитину на заняття до Юлі та Сергія, вони неймовірно сонячні, усміхнені та вміють ділитися не тільки знаннями, але й душевним теплом"