Art & Health HUB у Полтаві

Друзі, ми продовжуємо наші найчудовіші заняття!
Ознайомтеся з оновленим розкладом та списками зарахованих дітей/дорослих, будь ласка.

Заняття, які виділені помаранчевим кольором - тимчасово на паузі.

УВАГА! Ми оперативно інформуємо про можливі зміни у розкладі через Телеграм-канал: https://t.me/ArtAndHealthHUB

Якщо ви не підписані на канал, ми не несемо відповідальності про несвоєчасне інформування вас про можливі зміни у розкладі.

З мобільного пристрою клікніть на розклад, щоб розгорнути. Для повноцінного перегляду графіку вам може знадобитися встановити додаток GoogleSheets

Друзі, нижче опубліковані списки дітей та дорослих, які зараховані у групи на найчудовіші заняття у Art & Health HUB, а також розклад занять і важлива інформація щодо відвідування. Будь ласка, ознайомтеся ЗІ ВСІЄЮ інформацією на цій сторінці. Особливо з ПАМ'ЯТКОЮ БАТЬКАМ/ДОРОСЛИМ

У табличці нижче ми опублікували список дітей, які зараховані на заняття та/або перебувають у списку очікування. Мерщій шукайте себе та знаходьте! 

Як користуватися списком? 

Ми закодували імена дітей/дорослих з метою безпеки. Хто подав свої пропозиції кодових імен - шукайте за алфавітним порядком ваші кодові імена. (УВАГА! Літери "Є" та "І" - в кінці списку (особливість роботи формул).

Якщо ви не реєстрували свої кодові імена - то ми зробили це за вас: перші три літери прізвища + перші три літери імені. Дві цифри в кінці - останні дві цифри номеру телефону вказаного вами при реєстрації (для точнішої ідентифікації) УВАГА! Є повтори кодових імен, звіряйтеся за останніми  двома цифрами телефону, вказаного при реєстрації.

Діти/дорослі перелічені у алфавітному порядку. Праворуч від прізвища - перелік занять на які запрошується дитина (до наступного прізвища).  Якщо рядок виділений курсивом - дитина у списку очікування на цей вид занять. Ми постараємося якнайскоріше вас запросити. Нам прикро, що, можливо, дехто з діточок ще не потрапив на жодне заняття, але варто бути у списку, ви обов'язково потрапите! З мобільного пристрою клікніть на список, щоб розгорнути. Для повноцінного перегляду списку вам може знадобитися встановити додаток GoogleSheets (Списки з дорослими - НИЖЧЕ).

Червоним обведені заняття на які запрошено дитину (ПРИКЛАД) та одне заняття, на яке дитина перебуває у списку очікування.

Червоним обведено заняття на які дитина перебуває у списку очікування (ПРИКЛАД). На майстер класи (позначені синім) учасники запрошується за дзвінком адміністратора

Список дітей, яких ми зарахували на заняття, або які перебувають у списку очікування (УВАГА! Прізвища на "Є" та "І" в кінці списку)

УВАГА, ДРУЗІ!


1. Просимо Вас подбати про змінне взуття для діточок та для СЕБЕ (якщо Ви відвідуєте заняття), адже прибирання приміщення проводиться тільки вранці. Давайте збережемо простір чистим для всіх! Перевзуватися необхідно при вході до ХАБу.

2. Групи з робототехніки потребують додаткових гаджетів: Ноутбук - екран від 15", з нормально працюючою операційною сиcтемою
Windows10     АБО     Планшет - Android v9.0 і вище, екран 10". Роботів та методичні матеріали ми надаємо. Якщо ви не зможете відвідувати заняття через відсутність гаджетів, будь ласка, повідомте нас про це через форму зворотного зв'язку, щоб ми запросили діточок зі списку очікування.

3. Групи з комп'ютерної 2D графіки потребують додаткових гаджетів: Ноутбук - екран від 15", процесором icore 3+ (від 5 покоління) або  icore 7 (від 4 покоління). Сучасні графічні планшети ми надаємо. Якщо ви не зможете відвідувати заняття через відсутність гаджетів, будь ласка, повідомте нас про це через форму зворотного зв'язку, щоб ми запросили діточок зі списку очікування.

4. Звірте час та місце проведення занять із актуальним графіком (див. вище). Заняття проходять на трьох різних локаціях. Будьте уважні. Просимо вас приходити вчасно.

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ (та для ДОРОСЛИХ УЧАСНИКІВ)

1. На першому занятті відбудеться вступний інструктаж. Просимо батькам ПРИЙТИ РАЗОМ З ДІТЬМИ, навіть, якщо ваші діти  відвідують ХАБ самостійно. Вам буде необхідно поставити підпис у листку інструктажу та у формі згоди на фотографування, відеозйомку.

2. Також кожного заняття батькам (дітям) або дорослим учасникам необхідно ставити підписи у списках відвідування ЩОРАЗУ як ваші діти/ви приходите та залишаєте заняття. Це свідчення того, що ви були присутні.

Ми дуже ретельно ставимося до контролю відвідуваності. Якщо ви не з'явитеся на перше заняття і не попередите про це нас у формі зворотного зв'язку, ми автоматично і без попередження запросимо на ваше місце наступну дитину/дорослого зі списку очікування. Якщо ви пропустите більше 2 занять поспіль без попередження через форму зворотного зв'язку, ми запросимо на ваше місце наступну дитину/дорослого без попередження.

Якщо ви з якихось причин не можете з'явитися на перше заняття, просимо вас повідомити про це у формі зворотного зв'язку: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVGR8qev984mNMCdSXipznmDYFmtuKm_hYWdOEtrarIGbNNw/viewform. В такому разі за вашою дитиною або за вами збережеться місце у групі. Також, якщо у вас змінилися плани, і ви не можете/не будете відвідувати заняття (або деякі), на які ми вас запросили, БУДЬ ЛАСКА, повідомте нас про це через форму зворотного зв'язку і ми швиденько запросимо діточок/дорослих, які ще тільки мріють потрапити на наші заняття.

3. Під час дії сигналу "Повітряна тривога" діти разом з викладачами спускаються в укриття. Дитина передається тільки батькам, самостійно дитина не залишає укриття, навіть якщо із занять додому дитина звичайно повертається самостійно.

4. Підписуйтеся на Телеграм-канал ХАБу для батьків, щоб першими бути в курсі останніх змін, оголошень, подій, майстер-класів тощо: https://t.me/ArtAndHealthHUB


Список дорослих, яких ми зарахували на заняття  (УВАГА! Прізвища на "Є" та "І" в кінці списку)

Адреси де проходять заняття:

"Зело" ХАБ, вул. УПА (Ватутіна), 2 ,  Art & Health HUB

Майдан Незалежності, 1-б, Арт-центр "Зело"

Майдан Незалежності, 5, Центр культури та дозвілля (Міський будинок культури), танцювальна зала

Пр-т. Першотравневий, 24, Національний університет "Полтавська політехніка", аудиторія 140

Вул. Сковороди 1/3, Полтавський державний аграрний університет, 5 корпус (Культурно-мистецький корпус)

ДРУЗІ! Переконайтеся, що знаєте на які локації Вам приходити. Всі локації відображені у розкладі занять.

Друзі, приємної вам подорожі у світ прекрасного!!!