Найчудовіші заняття у Кременчуці!


Ознайомтеся зі списками зарахованих дітей, будь-ласка.

УВАГА! Ми оперативно інформуємо про можливі зміни у розкладі у Кременчуці через Телеграм-канал: https://t.me/ArtAndHealthHUB_Kremenchuk

Якщо ви не підписані на канал, ми не несемо відповідальності про несвоєчасне інформування вас про можливі зміни у розкладі.

Друзі, нижче опубліковані списки дітей, які зараховані у групи на найчудовіші заняття. Будь ласка, ознайомтеся ЗІ ВСІЄЮ інформацією на цій сторінці. Особливо з ПАМ'ЯТКОЮ БАТЬКАМ/ДОРОСЛИМ

У табличці нижче ми опублікували список дітей, які зараховані на заняття та/або перебувають у списку очікування. Мерщій шукайте себе та знаходьте! 

Як користуватися списком? 

Ми закодували імена дітей/дорослих з метою безпеки. Хто подав свої пропозиції кодових імен - шукайте за алфавітним порядком ваші кодові імена. (УВАГА! Літери "Є" та "І" - в кінці списку (особливість роботи формул). УВАГА! Є повтори кодових імен, звіряйтеся за останніми  двома цифрами телефону, вказаного при реєстрації.

Діти/дорослі перелічені у алфавітному порядку. Праворуч від кодового імені  - перелік занять на які запрошується дитина (до наступного прізвища).  Якщо рядок виділений курсивом - дитина у списку очікування на цей вид занять. Ми постараємося якнайскоріше вас запросити. Нам прикро, що, можливо, дехто з діточок ще не потрапив на жодне заняття, але варто бути у списку, ви обов'язково потрапите! З мобільного пристрою клікніть на список, щоб розгорнути. Для повноцінного перегляду списку вам може знадобитися встановити додаток GoogleSheets (Списки з дорослими - НИЖЧЕ).

Червоним обведені заняття на які запрошено дитину (ПРИКЛАД) та одне заняття, на яке дитина перебуває у списку очікування.

Червоним обведено заняття на які дитина перебуває у списку очікування (ПРИКЛАД). На майстер класи (позначені синім) учасники запрошується за дзвінком адміністратора

Список дітей, яких ми зарахували на заняття, або які перебувають у списку очікування (УВАГА! Прізвища на "Є" та "І" в кінці списку)

Списки дітей, які зараховані на заняття

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ (та для ДОРОСЛИХ УЧАСНИКІВ)

1. На першому занятті відбудеться вступний інструктаж. Просимо батькам ПРИЙТИ РАЗОМ З ДІТЬМИ, навіть, якщо ваші діти  відвідують ХАБ самостійно. Вам буде необхідно поставити підпис у листку інструктажу та у формі згоди на фотографування, відеозйомку.

2. Також кожного заняття батькам (дітям) або дорослим учасникам необхідно ставити підписи у списках відвідування ЩОРАЗУ як ваші діти/ви приходите та залишаєте заняття. Це свідчення того, що ви були присутні.

Ми дуже ретельно ставимося до контролю відвідуваності. Якщо ви не з'явитеся на перше заняття і не попередите про це нас за тел.: 067 488 85 75 , ми автоматично і без попередження запросимо на ваше місце наступну дитину/дорослого зі списку очікування. Якщо ви пропустите більше 2 занять поспіль без попередження за тел.: 067 488 85 75, ми запросимо на ваше місце наступну дитину/дорослого без попередження.

УВАГА! Якщо ви проаускаєте заняття з робототехніки, попереджайте за тел: 097 756 61 32

Якщо ви з якихось причин не можете з'явитися на перше заняття, просимо вас повідомити про це за тел.: 067 488 85 75. В такому разі за вашою дитиною або за вами збережеться місце у групі. Також, якщо у вас змінилися плани, і ви не можете/не будете відвідувати заняття (або деякі), на які ми вас запросили, БУДЬ ЛАСКА, повідомте нас про це за тел.: 067 488 85 75 і ми швиденько запросимо діточок/дорослих, які ще тільки мріють потрапити на наші заняття.

УВАГА! Якщо ви проаускаєте заняття з робототехніки, попереджайте за тел: 097 756 61 32

3. Під час дії сигналу "Повітряна тривога" діти разом з викладачами спускаються в укриття. Дитина передається тільки батькам, самостійно дитина не залишає укриття, навіть якщо із занять додому дитина звичайно повертається самостійно.

4. Підписуйтеся на Телеграм-канал для батьків, щоб першими бути в курсі останніх змін, оголошень, подій, майстер-класів тощо: https://t.me/+463OpLCMlhY1MThi

5. Жодне із занять не передбачає обов'язкової оплати. Викладач не отримує жодного гонорару за свій внесок і працює на волонтерській основі. Ви зможете, за бажанням, підтримати роботу викладача добровільним та довільним внеском.


Список дорослих, яких ми зарахували на заняття  (УВАГА! Прізвища на "Є" та "І" в кінці списку)

Списки дорослих

Адреса де проходять заняття:

Друзі, приємної вам подорожі у світ прекрасного!!!