Катя Гаврилова

Вперше я познайомився з Катею, коли вона привела свого брата Олексія на малювання. Ми спілкувалися за чаєм, а ще слухали мелодій, які Катя видобувала із глибин флейти.

Пройшов час і я відкрив цю панну для себе по-новому! Особливо у тому, як вона захоплює дітей музикою.


Тут діти не вчать нотної грамоти, не грають гами, проте через кілька занять вже створюють власний оркестр. А з яким захопленням діти досліджують музичні інструменти, назви яких навіть важко вимовити часом…


Її підхід до дітей дивує. Із педагогічною майстерністю вона може знайти ключик як до групи в цілому, так і до кожної дитини. За порухом її руки діти співають хором і затамовують подих…


Катя Гаврилова:

“Часом їду просто в тролейбусі і відчуваю, що простір починає співати. І заводжу пісню. І всі її підхоплюють! Або у нас на Соборності, на світанку, коли вулиці це порожні пісня лине у кожен закуток і шпарину цих старих, красивих будинків”


Катя - мультиінструменталіст з консерваторською освітою. Викладала у Китаї та Індії. Має друзів по всьому світу. Досліджує простір та наповнює його музикою. Для Каті сценою може бути будь-яка локація: поле, вулиці міста, салон троллейбуса чи філармонія. А ще Катя організувала персональну виставку картин своєму брату Олексію у Китаї, а ще вона майстриня із контактної імпровізації та масажу звуком.


Нещодавно Катя повернулася із туру Європою, вона зачаровувала Нідерланди та Німеччину музичною автентикою, а сьогодні хоче поділитися серцем музики із діточками.