Програми творчого та особистісного розвитку для дорослих від "Зело"

Друзі, ми подбали про цікаві та різноманітні заняття для вас. УВАГА! За підтримки та зусиллями небайдужих людей Ви можете відвідувати ці заняття ВІЛЬНО. Однак, якщо Ви регулярно пропускаєте заняття, або не з'явитеся на перше заняття без попередження, ми залишаємо за собою право запросити на Ваше місце людину зі списку очікування. Ми надамо перевагу людям, які перебувають зараз у списках очікування, громадянам зі статусом ВПО, але заохочуємо реєструватися на омріяні активності всіх. Раптом пощастить потрапити саме в перший набір. Підійдіть відповідально до вибору занять, на які ви реально плануєте приходити. А ми максимально докладемо зусиль, щоб зарахувати вас на заняття!


Рисувальна жесть з Ярославом Терновським (додаткова група)

На заняттях ми пройдемо з вами шлях від простого квадрата у площині до портрету. Лінійна перспектива, закони композиції і світло-тіні. Анатомія для рисувальника. Для тих хто витримає. А ще - як обрати інструменти і тримати олівець правильно. А ще - чому "рисунок", а не малюнок. А ще - багато зразків світової творчості рисунку. І ще багато, багато всього!...


Фасилітатор: Ярослав Терновський.


Художник, галерист, куратор, викладач. Член Національної спілки художників України. Автор навчальних програм та майстер-класів. Автор циклів творів "Буття", "Апокаліптизм", "Quid est Veritas?"

Для підлітків 15+ та дорослих. (Увага! При реєстрації необхідно обрати пункт "Кого ви реєструєте - Дорослого". Якщо реєструєте підлітка, вкажіть реальний вік.)Акварельний живопис

На  цих заняттях Ви познайомитися з можливостями акварельних фарб. Спробуєте різні прийоми та техніки.  Твори намальовані вашими руками Ви забираєте з собою. Результат - завжди непередбачуваний, але захопливо-цікавий!


Фасилітатор: Алла Кукленко, мисткиня,  майстер декоративно-прикладного мистецтва. Більше про Аллу тут.

Для дорослихЗаняття співом

Твоя душа сумує, бо голос хоче вирватись на волю?! Спів - це стан душі, звільни голову від думок і поринь в світ музики. Ця особлива терапія, допоможе вам розслабитися і відчути себе зіркою. 


Фасилітатор: Єлизавета Зелінська

"Навчаюся у Полтавському коледжі мистецтв за вокальною спеціальністю. Закінчила музичну школу з відзнакою. Мрію навчати своєму ремеслу. Тож хочу втілювати нові ідеї в життя разом із вами, реалізовувати ваші мрії, допомогти вам розвиватися та досягати вокальних звершень."


Для дорослих.Гончарство (робота на гончарному крузі)

Гончарна майстерність- це заняття на гончарному колі, яка розвине вашу моторику, фантазію, просторове мислення, розкриє творчий потенціал, заспокоїть, підніме настрій і подарує ще багато позитивних емоцій. А крім всього, ви отримаєте готовий гончарний виріб, випалений у спеціальній печі, який зможете використовувати у побуті.


Фасилітатори: Анна та Марія Борзові. Досвідчені керамістки-мисткині з Харкова. Більше про дівчат тут.


Для дорослих.Belly Dance Fitness

На заняттях ви познайомитеся з основами східного танцю, навчитеся правильної техніки рухів, освоїте елементи хореографії. Заняття поєднують у собі елементи танцю та фітнесу, де ви працюватимете над своєю витривалістю, силою та координацією рухів, одночасно навчаючись танцювальним комбінаціям. Також приділяємо велику увагу розтяжці та вправам на гнучкість, щоб допомогти вам розім'яти м'язи, знизити ризик травм та розвинути свою пластику. Ці танці допоможуть вам розвинути свою танцювальну техніку та навчитися виконувати гарні та ефектні рухи. Але це ще не все! Східні танці також допомагають зміцнити м'язи тулуба, покращити поставу, підтягнути тіло та покращити здоров’я в цілому. 


Фасилітатор: Анна Борзова.

"Я танцюю з самого дитинства і живу цим видом мистецтва. Працювала викладачем дитячого гуртка в селищі Кулиничі, тренером в "FitCurves" де мала дорослу групу. Після працювала в спортивному клубі "Хмарочос" де мала тільки спецгрупу по східним танцям."


Для дорослих.Декоративно-прикладне мистецтво з Аліною Гончаровою

Експериментальна програма з творчим вираженням арт-терапії через декоративно-прикладне мистецтво для дорослих. Охоплює 6 видів декоративно-прикладного мистецтва.

Програма курсу:  Холодний батик, вітражний розпис скла, Петриківський розпис, Писанкарство, Свічкоробство, Ліплення з самозастигаючого матеріалу. Безліч технік, а головне - творів мистецтва, які ви заберете з собою.


Фасилітатор: Аліна Гончарова.


Художник, галерист, куратор, викладач. Член Національної спілки художників України. Лауреат багатьох міжнародних конкурсів та стипендіат престижних програм.


Для дорослих.Трансформаційні тренінги "Життєвий капітал". Соціально-економічний симулятор 

Де ви за 4 години проживете 40 фінансових років та зможе перевірити:


Гра-тренінг триває 4 години


Фасилітатор: Роман Галич

Правник, кандидат юридичних наук, доцент Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, бізнес-тренер, менеджер, учасник міжнародних програм США і Фінляндії.


Для дорослихБуду підприємцем для новачків + Фінансова грамотність 

Що будемо робити?


Фасилітатор: Роман Галич

Правник, кандидат юридичних наук, доцент Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, бізнес-тренер, менеджер, учасник міжнародних програм США і Фінляндії.


Для дорослих.Трудові права громадян. Чи реалізовуєте ви їх?

Переважна більшість громадян є найманими працівниками і перебувають у трудових відносинах.  Як правило, про свої права згадуємо тільки тоді, коли вони вже порушені і потребують активного захисту. Тому пропонуємо курс з трудового права  «Трудові права громадян».


Фасилітатор: Роман Галич

Правник, кандидат юридичних наук, доцент Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, бізнес-тренер, менеджер, учасник міжнародних програм США і Фінляндії.


Для дорослих.ENGLISH Cinema Club

Запасіться попкорном! Дивимось улюблені фільми англійською з субтитрами і без, релаксуємо. По завершенню в ролі кінокритиків і просто любителів - обговорюємо, ділимось враженнями.  

Фасилітатор:  Олена Холіна.

Для дорослих.


Фешн-ілюстрація

Впродовж курсу, навчимося малювати фігуру людини і одяг  в стилі  фешн-ілюстрації,  спробуємо зробити  ескізи власної колекції одягу.   

Фасилітатор: Костянтин Гуменюк. Художник і викладач. Випускник харківської академії мистецтв, за спеціальністю - графіка. 

"Захоплююся акварельним живописом, скетчингом маркерами, також навчався іконопису. Стаж роботи викладачем -11 років. Викладаю живопис , композицію, пісочну анімацію. Постійний учасник художніх виставок в місті Харкові, провів 2 персональні виставки в цьому місті."

Для дорослих.

Коли і де? Щовівторка о 17:30, Art & Health HUB by ZELO, вул. Гоголя, 38, 4 поверх ТРЦ "Метрополітен"

Пісочна анімація

Заняття мистецтвом пісочної графіки і анімації сприяють розвитку творчих здібностей , переносять у захопливий світ фантазії . На уроках ви навчитесь малювати піском природу, людей, тваринний світ. В фіналі - курсу ви створите авторську анімацію. 

Фасилітатор: Костянтин Гуменюк. Художник і викладач. Випускник харківської академії мистецтв, за спеціальністю - графіка. 

"Захоплююся акварельним живописом, скетчингом маркерами, також навчався іконопису. Стаж роботи викладачем -11 років. Викладаю живопис , композицію, пісочну анімацію. Постійний учасник художніх виставок в місті Харкові, провів 2 персональні виставки в цьому місті."

Для дорослих.

Коли і де? Щосуботи о 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, Art & Health HUB by ZELO, вул. Гоголя, 38, 4 поверх ТРЦ "Метрополітен"

Розпис тканини у техніці гарячого батику

На заняттях Ви поринете у чарівний світ малювання на тканині! Познайомитеся з різноманітними техніками нанесення фарби на тканину. Результат - завжди непередбачуваний, але захопливо-цікавий!


Фасилітатор: Алла Кукленко, мисткиня,  майстер декоративно-прикладного мистецтва. Більше про Аллу тут.

Для дорослих

Коли і де? Щосереди, 17:30-19:30, Art & Health HUB by ZELO, вул. Гоголя, 38, 4 поверх ТРЦ "Метрополітен"

"Декоративна тарілка" майстер-класи з кераміки

Запрошуємо всіх, хто бажає навчитися створювати унікальні декоративні тарілки з кераміки, приєднатися до групи 🍽"Декоративна тарілка"!🎨 Ви будете мати змогу досліджувати різні техніки художньої кераміки, включаючи ручне формування глини, створення візерунків та орнаментів в різних техніках, використання глазурі, ангобів та багато іншого.


Фасилітатор: Марія Борзова.

Професійний викладач та художник-кераміст Борзова Марія, яка навчить вас створювати тарілки в різних стилях та дизайнах. 

Група складається з людей різного віку та рівня підготовки, і незалежно від вашого досвіду у кераміці, з радістю допоможемо вам розвинути свої навички та створити щось неповторне.

Для дорослих

Коли і де? Щосуботи, 12:00 та 14:00, Art & Health HUB by ZELO, вул. Гоголя, 38, 4 поверх ТРЦ "Метрополітен"

Розтяжка з елементами пластики

Пластика починається з відчуття тіла, розтяжка м'язів та зв'язок, дають можливість відчути тіло, його можливості і як воно працює. Вправи, які прияють покращенню самопочуття, та підвищенню м'язового тонусу.

Любов до тіла - це любов до себе.


Фасилітатор: Олена Молодова. Авторка програм з рухливості, керівник Лабораторії танцю, фахівець із Альфа-гравіті. Більше про Олену тут.


Для дорослих.

Коли і де? Щопонеділка о 19:00, щоп'ятниці о 18:00, НУ "Полтавська політехніка" -  пр-т Першотравневий, 24, кімната №140.

Full Body фітнес

Програма спрямована на опрацювання всіх основних м'язових груп тіла за одне тренування. Ви навчитеся робити по одній вправі на кожну частину вашого тіла (ноги, руки, груди, спина, дельти, кор), в яких будуть задіяні всі основні групи м'язів. Тренування по Full Body краще всього підійдуть для новачків у спорті та тим дівчатам, які ніяк не наважувалися приділити час собі, а бажання  зменшити об’єми тіла не покидають вас.


Фасилітатор: Олена Криворучко. Чемпіонка Світу серед юніорів "фітнес-бікіні" та віце-чемпіонка Світу серед жінок "фітнес-бікіні".

Коли і де? Щопонеділка та щоп'ятниці, 19:00, Art & Health HUB by ZELO, вул. Гоголя, 38, 4 поверх ТРЦ "Метрополітен"