ПРОГРАМА ЗАНЯТЬ

Ми раді запросити Ваших діточок та Вас до оновленого Хабу мистецтва та здоров'я від "Зело"

На цій сторіночці ви можете ознайомитись із програмою занять, викладачами, обрати улюблене та зареєструватися, натиснувши кнопку нижче. У нас тепер одна, універсальна і супер-зручна форма реєстрації.
Ми опрацюємо всі ваші заявки та до суботи поточного тижня надішлемо Вам інформацію  або запрошення на пошту чи в смс.

Наші заняття безцінні, але у ваших діточок є можливість їх відвідувати вільно. Можна робити добровільні доброчинні внески на підтримку нашого проєкту.

Ораторське та акторське мистецтво

🎭Максим СТЕРЛІК - актор Харківського академічного українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, актор незалежного "Театру 19". Викладач курсів "Акторське мистецтво",
"Авторське кіно" переможець "28 CAIRO international festival for experimental theatre" в номінації "Найкраща чоловіча роль" у виставі "Калігула".
Що робимо на заняттях?
Розвиток впевненості в собі.
Вміння створити образ та презентувати себе.
Розвиток уяви та креативності.
Розвиток виразності рухів.
Розвиток уваги і спостереження.
Розвиток емоційного інтелекту.
Працюємо з поняттям «атмосфера».


🎤Олена НИКИФОРЕНКО - теле - і  радіоведуча, журналістка UA:СУСПІЛЬНЕ - Українське радіо, керівниця Молодіжної експериментальної студії  “Лтава - МЕС”, “ЖУРНАЛІСТ РОКУ” за версією НСЖУ, 26 років досвіду прямих ефірів та зйомок, авторка 5 телевізійних, 9 радіо-проєктів, член Спілки журналістів України, член Спілки рекламістів України, магістерка Аудіовізуального мистецтва та виробництва, викладачка, акторка театру - студїї LIKE, поетеса, авторка пісень, режисерка музичних кліпів.

Авторка циклу занять: Територія Гри. Живи. Радій. Умій 

Діти будуть займатися:

Ораторським мистецтвом.

Опанують навички теле і радіоведучих.

Практичні Екскурсії на ТЕЛЕКОМПАНІЮ.

Сформують власний імідж.

Вивчать технології особистої чарівності та мистецтва подобатися людям;

Здобудуть досвід техніки мови.

Відпрацюють тренінг мімічної гімнастики.

Розвинуть пластичні навички.

Відкриють таємниці самоорганізації власного простору дозвілля та навчання.

Дізнаються, як не заважати іншим.

Налаштуються на оптимістичне сприйняття та вміння тримати психологічний баланс.

Це будуть найяскравіші хвилини та враження!

Руханка, хореографія, спорт, йога

РУХАНКА та ЙОГА

🤸‍♀Олена МОЛОДОВА- викладач сучасної руханки, лабораторії танцю, дослідження руху, тренер з альфагравіті, викладає рухливість для людей з порушеним інтелектуальним та рухливим розвитком.

Лабораторія танцю - дослідження руху через вільні рухи тілом, свідомі рухи, що розвивають інтелект тіла. Створення своєї хореографії через імпровізацію, винайдення свого стилю.

Руханка - для діточок з особливими потребами (аутизм/діти сонця). Поєднання розумової і тілесної діяльності, відновлення нервових зв'язків під час рухів, що покращує роботу мислення і самостійність дітей.

Дітей чекають:
Танцювальні рухи. Розминка і підготовка м'язів. Вивчення танцювальних рухів в сучасному стилі.
Ритм. Вивчення їх видів. Як тіло відчуває и передає ритм. Уява ритму, які асоціації.
Пластика. Рухливість суглобів. Розтягування, розслаблення м'язів і тіла.
Рух у просторі. Уміння заповнити простір рухом, танцем. Вивчення різних рівнів танцю у просторі.
Партер (різновидність рухів на підлозі).
Розвиток інтелекту тіла. Відстеження рухів тіла, їх відчуття в тілі. Дослідження руху.


🧘‍♀Оксана Гордєєва "З 2017 року моє захоплення йогою переросло у викладання.

До переїзду в Полтаву 5 років викладала йогу для працівників жіночої консультації та працювала у йога-студії «Бодхі» у Харкові.

На моїх заняттях прості тілесні рухи повертають почуття свого тіла, дають енергію, силу та гнучкість.

Завдяки вправам та поєднанню їх з диханням відбувається відновлення ментального та психологічного здоров'я, заспокоюється розум та повертається свідомість, зникає тривожність.

Прагну того, щоб людина завдяки заняттям знаходилась в більшому контакті зі своїм тілом, відчувала його потреби та задовольняла їх.

Наприкінці заняття пропоную декілька хвилин для розслаблення, для того, щоб глибше відчути тіло, та ті зміни, які в ньому відбулись протягом практики." 


ХОРЕОГРАФІЯ

💃Альона ПАСТУХОВА - учасниця зразкового аматорського колективу "Вікторія" міста Чугуїв Харківської області.

Успішно представляла Чугуївщину на районних, міських, обласних, Всеукраїнських і Міжнародних конкурсах, проводить велику концертно-гастрольну діяльність.

Репертуар складається з класичного, сучасного та народного танцю, в яких відображається життя та побут українського народу, світ природи і людини, культура різних країн світу, дитячі мотиви та екзотичні сюжети.

Кожне наше заняття починається з танцювального привітання, розминки, вивчення основ хореографії (позиції рук та ніг). Відточуємо основні елементи народної, сучасної хореографії та створюємо танцювальну композицію.

Також особливу увагу приділяємо розвитку гнучкості та пластичності, що безумовно впливає на чарівність танцю, є запорукою краси та здоров’я.


СПОРТИВНА ГІМНАСТИКА

🤸‍♂Денис ДАНІЛОВ - свій перший серйорзний спортивний досвід отримав ще у секції спортивної гімнастики НТУ ХПІ, а на останніх курсах вже виступав у складі збірної команди інституту. Має технічну, економічну та педагогічну освіту (ХНПУ ім. Г. Сковороди за напрямком "Фізичне виховання"). Має 10 років тренерського стажу, багатократний досвід організації проєктів спрямованих на розвиток гімнастики в Харкові, а також щиру та глибоку любов до фізичного виховання та педагогіки.

На дітей чекають:

Гімнастика початкової підготовки:

Загальна фізична підготовка з формуванням основ гімнастичної рухової культури. Знайомство із чоловічими/жіночими снарядами спортивної гімнастики.

Спортивна гімнастика (для дівчат):

Вивчення гімнастичних навичок, вправ та їх комбінацій на наступних снарядах:

вільні вправи;

різновисотні бруси;

опорний стрибок;

колода.


Спортивна гімнастика (для хлопчиків):

Вивчення гімнастичних навичок, вправ та їх комбінацій на наступних снарядах:

вільні вправи;

кінь-махи;

кільця;

опорний стрибок;

паралельні бруси;

поперечина.БАЧАТА

🕺Сергій ЯРОХА - мандрівник, футболіст та справжній Козак. Навчався у ПНПУ ім. Короленка, на факультеті фізичного виховання. Футболіст. Призер всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Завоювали командою 2-е місце у міжнародному конкурсі у Польщі у місті Кельце. Три танцювальні контракти у Китаї 2013-2019рр. Великий театр у місті Чжухай. Парк “Happy Velly” у м. Ухань. Танцювальні шоу в м. Нінбо.

💃Юлія ГУБЕНКО - буря емоцій та багатогранна особистість! Танцювальний досвід більше 10 років у бально-спортивних танцях. Призерка всеукраїнських чемпіонатів. Близько 5 років інструктор фітнес-програм. Понад 6 років досвіду в соціальних танцях за напрямками: сальса та бачата. Засновниця школи соціального танцю "Dikoro".

На вас чекають:
Прекрасне хобі, вдосконалення вмінь тіла, розвиток пластики, відчуття музики, ритмічності, вміння розслаблятися, довіра партнеру по танцю, розуміння імпульсів в танці, ознайомлення з новим, відкриття для себе танцю бачата, нові друзі і спілкування, товаришування, насолода від ритмів танцю. Кожне тренування - праця, неймовірна насолода, море емоцій і вражень. Неймовірна енергетика танцю, відчуття музики, розкриття чоловічого/жіночого начала, натхнення та розвиток всього тіла.

Малювання та декоративно-прикладне мистецтво

🎨Ярослав ТЕРНОВСЬКИЙ - куратор, експериментатор, галерист, художник та викладач з багаторічним стажем. Член Національної спілки художників України. Автор навчальних програм, майстер-класів. Автор творчих циклів "Буття", "Апокаліптизм", "Quid est veritas?"

“Я вірю, що кожен - творець! Допоможу повірити і вам!”

На заняттях діточки:

Довідаються про мистецтво сучасності та бувальщини. Навчаться малювати мультяшних персонажів та сюжетні роботи. Опанують техніки: акварелі, пастелі, гуаші, простого олівця. Ми виходимо на пленери та працюємо у студії, з натурних постановок та репродукцій творів митців, вчимося користуватися уявою та логікою, дискутуємо, а ще - доводимо справу до завершення.

Кожне заняття адаптоване та інтерактивне!


🎨Аліна ГОНЧАРОВА - художник, майстриня живопису та декоративно-прикладного мистецтва, куратор, член Національної спілки художників Укарїни, голова ГО “Художників “Пектораль”, володіє 15 техніками декоративно-прикладного мистецтва, в т.ч.: холодний та гарячий батик, соломопластика, валяння, писанкарство, ткацтво, каліграфія, паперопластика, кірігамі, флористика, витинанка, тістопластика, пірографія, ювелірне мистецтво. Лауреат багатьох конкурсів та премій.
На заняттях:
Вивчення законів композиції, як вправно оперувати фарбами та олівцем, дізнатися про символіку кольору і його психо-емоційний вплив на глядача. Академічна побудова предметів, фігур доступною мовою. Найцікавіший і наймагічніший процес навчання декоративно-прикладному мистецтву. Секрети з давніх-давен, знайомство з автентичними техніками і матеріалами.

🎨Костянтин ГУМЕНЮК -  художник і викладач. Випускник Харківської академії мистецтв, за спеціальністю - графіка. Захоплюється акварельним живописом, скетчингом маркерами, також навчався іконопису. Стаж роботи викладачем -11 років. Викладає живопис , композицію, пісочну анімацію.

Постійний учасник художніх виставок в місті Харкові, провів 2 персональні виставки в цьому місті.

🎨Ганна ТОРКАЄНКО - художник, членкиня Національної спілки художників України, закінчила Донецьке художнє училище.

Викладач образотворчого мистецтва, неперевершена майстриня графічних технік. Навчить Вас малювати від портрету до картин у старовинній японській техніці Сумі-е. "На моїх заняттях можна долучитись до світу, де панують світ та тінь, чорне й біле, але ще існує розуміння, що не весь всесвіт ділиться надвоє: існують ще й відтінки. "


🎨Ельвіра ДУТОВА - у 1996 закінчила архітектурний факультет за спеціальністю архітектор, 2003-2017 викладач архітектурного факультету ПНТУ, викладала Основи проектування, малюнок, історію архітектури та архітектурну композицію. З 2015 року займаюся малюнком з дітьми від 6 до 76 років.
Захоплений фотолюбитель з дитинства, оповідач-графік та “композитор” різних ідей.
На заняттях ми:
Вчимося малювати різними матеріалами, шукати натхнення, придумуючи ідеї та нові трактування тим, розвиваємо моторику та уяву. Вчимося тримати олівець, будувати фігури. Основи композиції, тіні та світла, повітряної перспективи. Виконуємо прості вправи на впевненість ліній. Малюємо модель з натури від плями та від лінії. Вчимося будувати фігуру, правила пропорцій. Малюємо силует обличчя та тіла, робимо персонажа цікавим. Як зробити героя експресивним. Малюємо персонажа в русі. Прості засоби зображення динамічної сцени. Основи сторітелінгу.


🎨Андрій ГОРДІЄНКО  (АКА Гордій) - художник, Навчався в Полтавській художній школі, в 2007р. закінчив Харківське державне художнє училище по спеціальності художник-оформлювач. Винахіник нових графічних напрямків, митець-експериментатор. Куратор громадської організації "Мистецький штаб".  З початком війни ніс службу на блок-постах в Диканській громаді. Для підняття бойового духу почав розмальовувати блок-пости малюнками на патріотичні теми. Дуже подобаються нестандартні техніки в живописі та графіці! Взагалі, малюю скільки себе пам'ятаю і не уявляю життя без творчості.

Живопис, графіка. На заняттях познайомлю дітей з нестандартними та оригінальними техніками живопису та графіки: кляксографія, ниткографія, монотипія, малюнок каракулем та інші. Ми творитимемо з натури та уяви, розвиватимемо моторику і логіку. Довідаємося, як зі звичайних, банальних речей створити незвичайні твори. Буде весело, пізнавально та цікаво! 


🎨Алла КУКЛЕНКО - закінчила Харківський національний педагогічний університет імені Г.Сковороди. Факультет художньо-графічний, педагог образотворчого мистецтва (магістр), (бакалавр) дизайн одягу. Київський національний університет культури та мистецтв - дизайн середовища (бакалавр). Лауреат багатьох творчих конкурсів.

Зі мною Ви поринете у світ прекрасного.
Познайомитеся з різними традиційними та нетрадиційними техніками живопису та малюнку. Отримаєте навички творчої роботи з різними матеріалами та у різних техніках. Дізнаєтесь наскільки цікаво передавати об'єм на папері світлотінню. А може створити букет із цукерок? Легко! Малювати та творити може кожен!


🎨Максим ЮХНО - Художник, член Національної спілки художників України, закінчив Полтавський державний педагогічний університет ім.Короленка за спеціальністю художник-графік, магістр. Захоплюється історією, пише вірші грає на ударних інструментах. Викладач образотворчого мистецтва. 

На ваших дітей чекає: навчання різним живописним і графічним технікам, основам (з подальшим поглибленням) академічного рисунку, колористики, композиції. Розвиток креативного мислення. Міні-лекції з історії мистецтва. 


🎨Анастасія ФРОЛОВА - мисткиня з добрим серцем. Учасниця благодійних проєктів, вболіває за дітей та тварин. Пише авторські роботи. Ініціювала мистецьку школу у Абазівці. Викладач образотворчого митецтва. 

авчу малювати діток від простого ескізу до складнішого малюнку, під час процесу малювання розповім цікаві факти і захопливі історії, рівень підготовки може бути як нульовий, так і вище, навчу малювати в різних техніках."


🎨Лариса МАКСИМІВ - викладач образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Викладає у Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв, де бережуть традиції старовинних українських образотворчих технік. Заради того, щоб поділитися унікальними знаннями з діточками, Лариса спеціально приїздить до Полтави.

На заняттях діти ознайомляться з основами композиції, живопису та графіки. Набудуть та удосконалять практичні навички роботи з різними художніми матеріалами, розвинуть творчу уяву та дрібну моторику рук.

Поринемо у світ прекрасного, отримуючи задоволення від творчого процесу та спілкування.


🎨Людмила ГОНЧАРОВА - провідний архітектор у м. Лубни, майстер рисунку, акварелі, декоративно-прикладного мистецтва. Ділиться своїм багатим досвідом та проводить неперевершнені уроки для дітей славетного міста Лубни.

На діточок чекають: створення живописних картин на склі та тканині. Навчання особливостям технології процесу, вимальовуючи найдрібніші елементи декору, передавати легкість форм та об’єму, а також сотні кольорових переходів.

Музика, спів, гра на гітарі

🎤🎼Катя ГАВРИЛОВА -  мультиінструменталіст з консерваторською освітою. Викладала у Китаї та Індії. Має друзів по всьому світу. Досліджує простір та наповнює його музикою. Для Каті сценою може бути будь-яка локація: поле, вулиці міста, салон троллейбуса чи філармонія. А ще Катя організувала персональну виставку картин своємо брату Олексію у Китаї, а ще вона майстриня із контактної імпровізації та масажу звуком.

Група з Музикування - поєднання звуків, звуки-тиша, впізнавання звуків. Музичні композиції. Музична казка. Body percussion. Музичні ігри. Вивчення музичних композицій. Музичний оркестр.

Група Коло-спів - це, по суті, спів у колі, де ми імпровізуємо, вивчаємо пісні, розвиваємо дикцію, вчимося слухати і управляти своїм голосом. Вокальні вправи проходять в формі гри, тому Коло-Спів перетворюється на веселу вокальну гру.

🎤🎼Оксана КИРИЛОВА : "Я безмежно люблю те, чим займаюсь. Я викладач фортепіано🎹, маю вищу профільну освіту.

Моє основне завдання не вивчити з Вами, що нот всього сім, або їх назви,  як малювати музичний ключ, або які є тривалості. Все це засвоїться в процесі. Отримувати задоволення та грати - ось те основне, що я хочу передати Вам!"


🎸🎼В'ячеслав КУЗНЄЦОВ - вже півтора десятиріччя займається гітарою. З гітарою засинав та прокидався в дитинстві. Результат - приголомшливий. Варто хоч раз прийти та послухати. На вигляд - суворий хлопець, а в душі - добра та чуйна людина. І неперевершений філософ.
Розповість все про гітару та гру на ній. Навчимося грати мелодії від Ляпіса до Металіки, а може просто українську пісню в три акорди?) А ще - вчимося на новеньких акустичних CORT.

Хендмейд, кераміка, фото

ХЕНДМЕЙД

👩🏻‍🎨Тетяна ЛАРІНА - майстер по виготовленню театральних декорацій, художник-модельєр. Працює у Полтавському академічному драматичному театрі ім. Гоголя. В руках Тетяни все може перетворитися на красиву і корисну річ.


Хендмейд - красиві і корисні речі, які можна виготовити своїми руками. Діти навчаться всьому: від розпису футболок і сумок до пошиття м'яких іграшок під час уроків. Дізнаються про український костюм, створять свої маленькі вишиванки та мотанки, спробують розпис одягу та прикрасять його аплікацією. За бажанням можна створити казкове, чудернацьке місто та його жителів. Навчимось плести з ниток та бісеру та ще багато чого цікавого.


ХУДОЖНЯ КЕРАМІКА


👩🏻‍🎨Анна та 👩🏻‍🎨Марія БОРЗОВІ - рідне місто - Харків. ДІвчата безмежно люблять кераміку, і хочуть поділитися з вами майстерністю та своєрідною магією ліплення з глини, тому, що вона допомагає розслабитись, відволіктися від проблем зовнішнього світу, зосередитись на мистецтві та релакснути. Дівчата із задоволенням поділяться своїм досвідом. Готові вироби пройдуть випал і ви отрмаєте спражні шедеври створені власноруч. 


ХУДОЖНЯ ФОТОГРАФІЯ


📷 Ілля НАЗАРКІН - фотограф, член Національної спілки фотохудожників України. Представник династії фотографів, організатор фотовиставок, від нещодавна викладач фотомистецтва, ентузіаст фотографії і незламний оптиміст. 


Ми пройдемо з вами: курс з історії розвитку фотографії та фотомистецтва, жанри фотографіі, мислення фотографа та втілення творчих задумів в життя. Вивчення можливостей камери, навчимось їх застосовувати. Опануємо світло та зрозуміємо, що світло+камера - це теж своєрідне малювання. Буде багато практичних занять.

Цікава наука

РОБОТОТЕХНІКА ТА ДЕРЕВООБРОБКА

🤖Владислав КУШНІРОВ - Робототехнік, мейкер, комп’ютерник, тренер-консультант з ІТ технологій, засновник Студії креативної технічної освіти "Технолаб".

Основи робототехніки та кодування для дітей від 6 до 10 років на базі конструкторів Lego Education Spike Essential та BriQ Motion Essential. Заняття на базі цих двох конструкторів ми запускаємо ПЕРШИМИ в Україні.
Для роботи із цими конструкторами ми просимо Вас забезпечити дітей одним із таких гаджетів (на вибір)

Ноутбук - екран від 15", з нормально працюючою операційною сиcтемою Windows10
АБО
Планшет - Android v9.0 і вище, екран 10"

Цікава деревообробка на верстаті Playmat від компанії CoolTool. Основи виготовлення виробів за допомогою ЧПУ та ручна обробка. Верстат Playmat повністю безпечний для дітей. У студії з ним успішно працювали діти з 6 років, без будь-яких випадків травматизму. Робота з верстатом дає можливість отримати базові навички обробки деревини. 


МАЛЮВАННЯ 3D РУЧКОЮ

🖍Ольга КУШНІРОВА - учениця наукового ліцею, філолог-початківець, мейкерка. Творча і багатогранна дівчина. На її уроки з малювання 3D-ручкою довжелезна черга! Вчимося створювати об’єкти 3D-ручкою. Як правильно тримати ручку, який порядок роботи з об'ємними фігурами. Розвиток уяви, логіки та просторового мислення конструктора.


КОМП'ЮТЕРНА 2D ГРАФІКА

💻Марко ВЛАСЕНКО - викладач, 2D artist, живописець. Закінчив Луганський університет культури та мистецтв за фахом "Станковий живопис". Ведучий майстер-класів. Виконує живописні твори для закордонних замовників, працює у ІТ-компанії. "Творчість та сучасність одне ціле".
На заняттях ви зрозумієте як працює Adobe Photoshop, та всі його деталі:
Як користуватись фотошопом у сфері «арт», «ретуш», «редакція».
Як вищевказані методи дозволяють комбінувати та утворювати кліпарти.
Як здолати бар`єр між реальним живописом і комп`ютерною графікою.
Що потрібно робити щоб у майбутньому працювати у сфері комп`ютерної графіки.
Заняття більше пов'язані з растровою графікою та індустрією АРТ (пейзажі, персонажі і т.д.), менше дизайн/логотипи.

Станьте «фотошопером 99 лвл» разом з нами!

ENGLISH та інші цікаві економічні та гуманітарні напрямки.

🌏Ірина ЯРОХА - викладач англійської мови з чорним поясом по Тхэквондо (1й дан), яка брала участь у багатьох міжнародних переговорах щодо питань оборонної промисловості та має досвід юридичного перекладу. Англійська мова для середньої школи. Курс включає в себе говоріння, аудіювання, письмо та граматику. Матеріали з підручників Oxford Team та Round Up. Працюємо за оксфордською комунікативною методикою.

🌏Тетяна ЗОЦЕНКО - викладач англійської мови, яка пише картини! Проводить персональні виставки, багато подорожує. Не тільки навчить англійської мови, але й вмотивує власним прикладом. Яскрава та харизматична пані. Мама трьох дітей.

🌏Тетяна КОВАЛЕНКО - Кандидат історичних наук, доцент Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, викладач з багаторічним стажем. Сертифікат володіння англійською мовою Pearson Edexcel Level I Certificate in ESOL International (CEF B2). “Non scholae, sed vitae discimus – Не для школи, а для життя ми вчимося! Уроки англійської мови для дітей молодшого віку в ігровій формі. Вивчимо базові правила, нові слова і все відпрацюємо на практиці, в іграх.

Основи європейської інтеграції. 23 червня 2022 р. Україна отримала офіційний статус кандидата на вступ до Європейського Союзу. На заняттях ми з’ясуємо, що собою представляє ця організація? Як відбувався процес європейської інтеграції? Якими є цінності об’єднаної Європи, перспективи та виклики для держав-членів? Крім нових знань учні отримають навички створення індивідуальних і спільних творчих проєктів, а також участі в дискусіях.

Історико-мистецтвознавчі бесіди. Слухачам пропонується подивитися на українську історію та культуру як складові європейського цивілізаційного процесу на прикладі наступних тем: архітектура, живопис, освіта, друкарство, кінематограф.

👨‍🏫Роман ГАЛИЧ - правник, кандидат юридичних наук, доцент Харківського Національного університету імені  В.Н.Каразіна, бізнес-тренер, менеджер, учасник міжнародних програм США і Фінляндії.

Курс “Буду підприємцем”. На курсі ми: віднайдемо ідею. Прокачаємо підприємницькі і комунікаційні навички. Навчимось рахувати, продавати, рекламувати, презентувати. Подолаємо шлях: мрія-ідея-проєкт. Представимо бізнес-проєкт

Курс ФІНГРАМ (Фінансова грамотність) про:

розуміння базової економічної та фінансової термінології;
розуміння форм зайнятості, економічної активності (наймана праця, підприємництво тощо) та винагороди за працю;
усвідомлення потреби постійного навчання та розвитку навичок для побудови кар’єри, власного бізнесу тощо;
застосування концепцій фінансового планування і прогнозування;
уміння планувати і складати сімейний бюджет;
ознайомлення із сутністю та видами податків;
розуміння методів здійснення платежів із використанням готівки, безготівкових коштів, електронних грошей;
знайомство з платіжними системами;
усвідомлення ролі банків та небанківських фінансових установ в економіці та суспільстві, та для кожного громадянина;
розуміння сутності страхування, видів особистого та майнового страхування, страхування відповідальності;
усвідомлення вартості грошей у часі та впливу інфляції на реальну вартість грошей;
розуміння різних видів заощаджень, їхніх переваг та недоліків;
ознайомлення із поняттям інвестування, методами інвестування, основними інструментами;
ознайомлення із різними формами та джерелами запозичення коштів, розуміння їхньої вартості та пов’язаних із ними ризиків;
усвідомлення сутності та видів ризиків (у тому числі фінансових ризиків), способів управління ними;
розуміння різних шахрайських схем та засобів захисту своїх коштів від шахраїв.

Курс Я - європеєць (Правова культура і свідомість) Формування громадянина правової демократичної суверенної європейської України. 

Ваші діти дізнаються:
- що таке Європа, Євросоюз, європейський громадянин,
- що таке європейське право, демократія та культура,
- що таке громадянське суспільство та особливості його функціонування.
Особливо цікавий курс буде тим, хто готується до вступу на спеціальності пов'язані з правознавством, міжнародним правом та інші юридичні напрямки.

АРТ-ТЕРАПІЯ

Наталія ПИЛИПЕНКО - аналітичний психотерапевт, аналітичний пісочний психотерапевт, психолог, арттерапевт, педагог, членкиня УСП (Українська Спілка Психотерапевтів), засновниця родинного розвиваючого центру "Чарівний Ключик".

"Часто руки знають як розплутати те, над чим марно б'ється розум" К.Г.Юнг (1875-1961р.)

Ми живемо в часи важких випробувань, але це час коли ми, як ніколи, маємо згуртуватись, підтримати один одного, відновлювати свій внутрішній ресурс, наповнюватись ним і відкривати свої нові можливості та прагнення до життя.

Зараз нам важко торкатись душевних ран, тому ми будемо гоїти свою душу через красу, творчість та символи. Творча енергія - це енергія відродження, натхнення та життя. В теплому дружньому колі, будемо надихати себе новими образами, сенсами та усвідомленням.

Арт-терапія - це лікування через мистецтво.  На зустрічах ми будемо створювати підтримуючий образ на тиждень.


Альона МАЛЮЧЕНКО - практикуючий психолог, гештальт-терапевт, арт-терапевт. 

На наших зустрічах дорослі навчаться керувати емоціями, шукати ресурси та відкривати свої сильні сторони, спробують зрозуміти чого хочеться і як цього досягти за даних умов. Дітки в ігровій формі навчаться справлятися з тривогою та не панікувати навіть якщо дуже хочеться;) 

Оновлений графік занять, друзі! Червоним виділені заняття, які можуть змінити час/дні протягом цього тижня. Ми проводимо заняття на трьох різних локаціях.

Тисніть "ХОЧУ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ" нижче для реєстрації, або перереєстрації, якщо ви вже відвідуєте заняття