НАША СУПЕРКОМАНДА

🎨Максим Юхно - непересічний митець, людина “творчої кухні”, володіє техніками старих майстрів та сучасними поглядами на мистецтво, знавець історії, поет та музикант.

🎨Андрій Гордієнко (АКА Гордій) активіст Мистецького штабу, художник з авторськими техніками, новатор. Учасник мистецьких рухів та доброчинних акцій. Прогресивний митець зі свіжими поглядами.

🎨Алла Кукленко - у Алли можна повчитися ретельній підготовці до уроків, художник, яка завдяки своїй наполегливості та цілеспрямованості завжди досягає свого! Так тримати!

🎨Настя Фролова - мисткиня з добрим серцем. Учасниця благодійних проєктів, вболіває за дітей та тварин. Пише авторські роботи. Ініціювала мистецьку школу у Абазівці. Ще не так давно сама навчалася мистецтву, а сьогодні - вже сама викладач.

🎨Марко Власенко - може і майстер-клас провести і академічному рисунку навчити. Багатогранний митець, грає у вільний час в баскетбол або допомагає батьку реставрувати музичні інструменти. А у нас Марко веде класи з комп'ютерного дизайну!

🎨Лариса Максимів - подарує вам подорож у справжні традиції українського малярства! Лариса викладає у Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв, де бережуть традиції старовинних українських образотворчих технік. Заради занять Лариса спеціально приїздить до Полтави.

🎨Людмила Гончарова - провідний архітектор у м. Лубни, майстер рисунку, акварелі, декоративно-прикладного мистецтва. Ділиться своїм багатим досвідом та проводить неперевершнені уроки для дітей славетного міста Лубни.

🎨Ельвіра Дутова - неперевершена фотомисткиня, художник, ілюстратор. Генератор нових ідей, натхненниця креативних поглядів. І разом з тим - чудовий раціоналізатор)). Захоплюємося Вашими методиками викладання.

🎨Анна Сінельнік - з Ані почався новий подих Школи естетичного виховання. Завдяки сміливості, допитливості та бажанню розвиватися, у Школі започаткувалися нові напрямки, а зараз ми проводимо такі активності, про які й не мріяли раніше. Художник, актриса, на її уроках цікаво та інтерактивно.

😁Яна Горбачова з колегою Оленою - надзвичайно позитивні та активні психологи, арт-терапевти. На їх уроках - сміх, веселощі, пізнання. І діти знову стають дітьми! Браво!

😁Наталія Пилипенко - пані, яка вміє налаштувати на позитив. Розповісти, пояснити, розрадити. Учасниця багатьох проєктів із психологічної підтримки.

😁Альона Малюченко - майстриня арт-терапії. На її заняттях діточки знаходять емоційну розраду за найпрогресивнішими світовими методиками.

🎶Катя Гаврилова - пані, багатогранність якої вражає: музика, спів, контактна імпровізація, робота з простором. На її уроках самому хочеться музикувати і півати. Викладач, яка підкорила Азію!

💪Тимур та Назар Пашинські - сини нашого героя-захисника Святослава Пашинського. Надзвичайно відповідальні та талановиті викладачі Workout.

🎤Олена Никифоренко - багатогранна пані, ведуча на радіо, актриса, учасниця Молодіжної експериментальної студії. У Олени завжди море нових ідей, на її заняття із цікавістю поспішають діти.

👩🏻‍🎨Аня Борзова з сестричкою Марією - чудові керамісти, на майстер-класах яких все продумано до найменшої дрібниці. На їх заняттях всі переймають любов до цього пластичного мистецтва.

💃Юлія Губенко - тренер з великим досвідом. На заняттях у Юлі навіть дерев'яний навчиться танцювати. Все методично-харизматично і красиво.

🕺Сергій Яроха - танцюрист, футболіст, майстер дотепу. Разом з Юлією - засновники і викладачі студії соціального танцю "Дікоро". Більше про Сергія тут: Сергій Яроха

💪Ігор Малярчук - засновник клубу рукопашного бою "Лідер". Фахівець із фізичного виховання та змішених єдиноборств. На його курс активної самооборони діти приходять із особливим ентузіазмом.

💃Альона Пастухова - у свій юний вік вже веде групи із хореографії, дуже відповідальна викладач, яка любить танці і дітей. Має великий багаж досвіду у фолк та сучасному танці. Більше про Альону тут: Альона Пастухова

🎤Олексій Слюсар - його баритон не залишить байдужим нікого. Взірець впевненості, Олексій робить впевненими і дітей на заняттях з естрадного співу та акторської майстерності.

🎤Марія Нікуліна (AKA Marie Fraskos) - співачка з неймовірно чуттєвим і глибоким голосом, який проникає в саму душу. Ініціатор багатьох музичних проєктів. Запалює у дітей любов до естрадного співу.

😎Влад Кушніров - людина, у якій поєдналися аналітичний розум і художник. Написав цілу методичку із кодування роботів. Новатор, експериментатор. Любить дітей і хоче зробити їх майбутнє цікавим і багатогранним. Засновник і керівник “Технолаб”, студія креативної технічної освіти.

😎Роман Галич - викладач Каразінського університету у Харкові. Крім того, що Роман любить дотепи, він ще й правник, фінансист, навчає фінансовій грамоті, підприємництву, а ще разом з дружиною опановують бачату!

👩🏻‍🎨Оля Кушнірова - творча і багатогранна дівчина. На її уроки з малювання 3D-ручкою довжелезна черга! Не дивлячись на юний вік - методика викладання досвідченого фахівця.

👩🏻‍🎨Тетяна Ларіна - майстер театральних декорацій театру ім. М.Гоголя. Сумки, футболки, м’які іграшки, сувеніри - все це на МК із хендмейду. А талановита доня Настя у всьому допомагає Тетяні!

📷Ілля Назаркін - фотохудожник. Автор цілісного фотопроєкту "Дитячі посмішки". Передає свої знання з художньої фотографії на фотокурсі для дітей ВПО.

🤸Олена Молодова (АКА Еля Лань - вражаюче творча особистість: від авторських чокерів - до картин і дизайнерського одягу. Викладач руханки та альфа-гравіті, яку люблять і діти і дорослі.

🤸Денис Данілов - може грати на фортепіано, знає про Баха та Моцарта, володіє лінійоною перспективою, а сам викладає спортивну гімнастику. За власний кошт придбав спортивне обладнання. Скоро доставимо, Денисе!

Тетяна Зоценко - викладач англійської мови, яка пише картини! Зараз пані Тетяна у відпустці з родиною, але обіцяла повернутися.

👩‍🎓Тетяна Коваленко - доцент Харківського університету ім. Каразіна, навчає діточок англійської, а з дорослими проводить цикл ємних історико-мистецтвознавчих бесід.

Ірина ЯРОХА - а як вам такий мікс? Викладач англійської мови з чорним поясом по Тхэквондо (1й дан), яка брала участь у багатьох міжнародних переговорах щодо питань оборонної промисловості та має досвід юридичного перекладу. Це все про Ірину)))

🎭Максим Стерлік - до нього на вистави були аншглаги у Харківському академічному українському театрі ім. Т.Шевченка, Театрі 19, а тепер аншлаги на заняття з акторської майстерності.

🎤Єлизавета Зелінська - захоплена своєю справою викладач співу. Може знайти підхід до будь-якої дитини. Її послідовна методика викладання підкріплена щирою любов'ю до дітей.

🎹Оксана Кулик - піаніст зі щирою душею. Прикрашає наші заходи живим звучанням фортепіано. А ще навчає грати на фортепіано дітей. Навіть заняття для двох сестричок-близнючок на фортепіано для неї не проблема: грають в чотири руки))).

👨‍🎨👩🏻‍🎨Аліна Гончарова та Ярослав Терновський - художники, куратори, галеристи. Ми завжди відкриті до нового та будемо раді вашим ініціативам, друзі!