Art & Health HUB
by ZELO

💙💛Ми - об’єднання творчих ентузіастів, які формують та підтримують дітей та молодь через мистецтво, науку та особистістний розвиток. У нас проходять більше 20 різних занять та активностей, а на вершині айсберга - розвиток креативності, стресостійкості, командної роботи та життєво-необхідних soft skills.


Хаб мистецтва та здоров’я від “Зело” існує, щоб забезпечити дітям та молоді ВІЛЬНИЙ доступ до всіх видів мистецьких та оздоровчих занять, а також соціальної комунікації, для того щоб сформувати новітнього громадянина України.

Як проходять заняття у Хабі мистецтва та здоров'я "Зело"

Це - громадянське суспільство України в дії. Ми не маємо ієрархічної вертикалі, ми ніколи і нікого не наймали на роботу і не проводили співбесід. До нас приходять люди з бажаннями реалізувати свій творчий, педагогічний та організаторський потенціал. Ми об'єднуємо професіоналів, батьків, дітей, волонтерів, доброчинців, бізнес, міжнародних партнерів та соціальні ініціативи у одну велику оазу можливостей.


Ви - творець! Допомагаємо повірити

😍🤩Знайомтеся з нашою суперкомандою викладачів тут!😍🤩

Цей проєкт тримається на підтримці доброчинців, тому, якщи Ви вважаєте його вартісним, Ви можете підтримати його на нашій офіційній доброчинній платформі "Спільнокошту"

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

БУДЬТЕ В КУРСІ ПЕРШИМИ

NEW Розклад занять Art & Health HUB