Art & Health HUB
by   ZELO

💙💛Ми - об’єднання творчих ентузіастів, які формують та підтримують дітей та молодь через мистецтво, науку та особистістний розвиток. У нас проходять більше 30 різних занять та активностей, а на вершині айсберга - розвиток креативності, стресостійкості, командної роботи та життєво-необхідних soft skills.


Хаб мистецтва та здоров’я від “Зело” існує, щоб забезпечити дітям та молоді ВІЛЬНИЙ доступ до всіх видів мистецьких та оздоровчих занять, а також соціальної комунікації, для того щоб сформувати новітнього громадянина України.

Як проходять заняття у Хабі мистецтва та здоров'я "Зело"

Це - громадянське суспільство України в дії. Ми не маємо ієрархічної вертикалі, ми ніколи і нікого не наймали на роботу і не проводили співбесід. До нас приходять люди з бажаннями реалізувати свій творчий, педагогічний та організаторський потенціал. Ми об'єднуємо професіоналів, батьків, дітей, волонтерів, доброчинців, бізнес, міжнародних партнерів та соціальні ініціативи у одну велику оазу можливостей.


Ви - творець! Допомагаємо повірити

😍🤩Знайомтеся з нашою суперкомандою викладачів тут!😍🤩

Цей проєкт тримається на підтримці доброчинців, тому, якщи Ви вважаєте його вартісним, Ви можете підтримати його на нашій офіційній доброчинній платформі "Спільнокошту"

БУДЬТЕ В КУРСІ ПЕРШИМИ