НАС ПІДТРИМУЮТЬ

💛💙💛💙Щиросердно та безмежно ДЯКУЄМО людям та організаціям, які зробили свій доброчинний внесок у підтримку Школи естетичного виховання “Зело”:

🔹міжнародній гуманітарній організації Save the Children” та особисто пану Олегу та Андрію, а також Директору розвитку східного регіону Javier Garcia, експерту з оцінки та моніторингу Philip Gunta, раднику з питань комунікації та інформаційної підтримки Miya Tajima-Simpson, Giulio Cocchini, експерту з питань забезпечення та менеджеру проєктів Federica Venturi за можливість зробити проєкт всеохолюючим для більше 800 діточок.

🔹PR-агенції Yoda Consult та особисто Діонісію Капліну - за безцінні поради щодо просування проєкту, налагодження комунікацій, оптимізації бренду та ще безліч фішок так потрібних у сучасному інфосвіті. А ще - за допомогу художніми матеріалами для діточок.

🔹полтавському клубу “Rotary” та його президенту Ларисі Кобі, які відгукнулися одними з найперших, забезпечили фінансову підтримку, надали подарунки для дітей та гуманітарну допомогу проєкту. За підтримки “Rotary” проведено комплекс занять для дітей та цілих два курси занять для дорослих.

🔹благодійному фонду Hope4Ukraine з міста Сінсіннаті, Огайо, США за суттєву допомогу в покритті витрат на оренду приміщень.

🔹директору магазину художніх матеріалів “А-ля прима” Віталію Пруткову, який з власної ініціативи запропонував суттєву допомогу художніми матеріалим у перші дні життя проєкту і надалі здійснює його підтримку якісними матеріалами.

🔹громадській організаціїГромадський простір "Розвиток” та його голові Сергію Калініну за підтримку проєкту пальним (змогли звозити діточок на екскурсію) та за гуманітарну допомогу у вигляді харчового раціону на цілий місяць для наших найчудовіших викладачів. І, звісно, за талановитих доньок.

🔹громадській організації “КримSOS, які спільно з UNHCR надають менторську та консультативну підримку нашим проєктам.

🔹торговій марці Pichkar в особі Лариси Пічкар, Андрія Твердохліба і всього колективу, які радують діточок якісними та смачними смаколиками регулярно))

🔹Марині Щукіній, нашій чудовій колезі та прекрасній людині, за гуманітарну та матеріальну підтримку проєкту.

🔹Олені Никифоренко, яка не лише благодійно підтримала проєкт, але й стала однією із наших чудових викладачів. На оратоське мистецтво велика черга!

🔹Глущич Юлії за неоднократну доброчиину допомогу із славетного міста Лубни.

🔹родині Олександра та Світлани Пугачових за регулярну підтримку проєкту смаколиками та матеріально.

🔹 Ганні Недодаєвій за багаторазову, значущу підтримку проєкту.

🔹 Родині Марка Дем'янченка музиканта, який грав мелодію "Рідна мати моя" на руїнах Харкова, за надання художніх матеріалів.

🔹родині Олега та Світлани Чуб, які взяли активну участь у благодійному розпродажі картин, викупили значну їх частину, а ще пригощають дітей екологічнми і смачним чаєм, вирощеним на власних полях під Полтавою. Бренд “Richka”, друзі, запам’ятайте, до візуального оформлення якого і ми долучилися.

🔹родині Андрія та Тетяни Верещак, які приїхали до нас із Харкова і не тільки стали нашими постійними доброчинцями, але й активно беруть участь у наших програмах з донечкою Ангеліною.

🔹компанії Аврора в особі Лева Жиденка, який особисто посприяв у закупівлі витратних матеріалів для проєкту.

🔹видавництву “Астрая” та Андрію Болотіну за високоякісний друк афіш власним коштом та підтримку ідеї конкурсу дитячого малюнку. Ці люди дійсно друкують мрії!

🔹Полтавській філії Суспільної служби України, та Театру сучасного діалогу, які з перших днів вступили в партнество зі “Школою естетичного виховання “Зело” на виконання проєкту з підтримки молоді у воєнний час, та дали потужний поштовх нашому розвитку.

🔹Компанії Кернел, які відгукнулися миттєво та протягом кількох днів закрили потребу у витратних матеріалах на тривалий період. Дякуємо за сприяння Ілоні Карнауховій, за заначний особистий внесок Євгену Шайдуру та всьому колективу полтавського офісу ТОВ «КЕРНЕЛ-ТРЕЙД». Завдяки вам, друзі, Школа естетичного виховання “Зело” працює безперебійно та зростає!

🔹Полтавському батальйону небайдужих, які забезпечили частиною пледів для дітей, щоб було не холодно під час занять в укритті.

🔹Олександру Канюці за особистий внесок, сприяння меблями, гуманітарною підтримкою, за музикування під час уроків та відкриття виставки та ретривера Мессі, якого діти обожнюють.

🔹Роману Товстому, за особисте сприяння, організаційну допомогу в перевезенні дітей, піклування про тепло і комфорт навчання під час тривоги (забезпечення дітей якісними і теплими пледами), гуманітарну підтримку проєкту.

🔹Волонтераській ініціативі "Тепла Кофта", та особисто Ірині Коноз та її колезі Дмитру за надання продовльчих наборів для наших викладачів зі статусом ВПО, а також яблучок для усіх діточок!

🔹Інформаційній агенції “Останній бастіон”, пастору Дмитру, та церкві Світло життя за допомогу в організації Мистецьких подорожей. Пастору Дмитру окрема вдячність за особистий вклад в оформлення картин до виставки Лінія.Колір.Мир.

🔹Олександру Лукомінському - за постачання натури (квітів найрізноманітніших відтінків та запахів) з власного саду, смачне крафтове варення для діточок та живого їжака.

🔹Торговій марці Vital, Богдану Мотляку та Вікторії Дрюцькій за найбільшу радість для дітей у день відкриття виставки - натуральне морозиво найрізноманітніших смаків!

🔹Ганні Мантровій - за ажіотаж під час доброчинного аукціону живописних творів, особисте сприяння в залученні благодійної допомоги, донечку Раду, яка з продажу браслетів передає кошти на доброчинність.

🔹Владі Співак, БФ «Хілько» та БФ «Східноєвропейська гуманітарна місія» за надання солодких призів для малечі, подарунки дітям під час відкриття виставки Лінія.Колір.Мир.

🔹міжнародному благодійному фонду "HelpGroup" за надання гуманітарної допомоги проєкту.

🔹ГО "Спів.Дія" за два десятки кілограмів печива для дітлахів.

🔹Національному сорочинському ярмарку та особисто Світлані Свищевій за чудові подарунки до Великодня для ВСІХ діточок, які відвідують Школу естетичного виховання “Зело”.

🔹Готельно-ресторанному комплексу преміум класуПалаццо” та особисто керівнику Олені Шуліці за безкоштовне поселення поважних гостей проєкту.

🔹Полтавській обласній організації Національної спілки художників України - за участь у нагородженні діточок почесними дипломами.

🔹Юрію Бойку - за вагому інформаційну підтримку проєкту. Телекомпаніям: Суспільне, PTV, Рада, ІРТ, Місто+, Еспресо ТБ, Україна 24, за неодноразову інформаційну підтримку, змістовні репортажі та програми, участь у просуванні проєкту. Телеканалу 1+1 за неодноразову медійну підтримку.

🔹 Костянтину Грубичу, ведучому 1+1 за змістовну зустріч з діточками та сприяння у просуванні проєкту.

🔹Юрію Ткачу, кіноактору, за безцінний досвід, хвилини сміху, подаровані діточкам.

🔹Народному депутату України Андрію Бобляху, який і познайомив Юрія Ткача з нашим проєктом, а ще привіз цілу гору чудовезних смаколиків!

🔹Полтавській обласній військовій адміністрації - за офіційний лист підтримки та пости в Телеграм-каналі.

🔹Полтавській міській раді - за подяку від міського голови.

🔹Віце-прем’єр-міністру України Ірині Верещук за особистий візит та бажання “вивчити це питання”.

А ще:

🔹Полтавському державному аграрному університету за надання культурно-мистецького корпусу для проведння занять з хореографії, співу, бачати та спортивної гімнастики. Та особисто Ігорю Лядському та Юлії Радочиній за допомогу в організації навчально-виховного процесу.

🔹звісно, нашим 37 найчудовішим викладачам, а також фотографам та відеографам, журналістам, але про це - окремо! Кожному доброчинцю, який словом чи ділом підтримав цей проєкт!

🔹Міжнародному Вишеградському фонду, який підтримав проєкт грантовою допомогою. Щоправда, ми писали грант, недалекоглядно, для мистецької студії на два викладача, але розділимо його на ВСЮ Школу естетичного виховання “Зело” із штатом культурного центру міжнародного рівня. Ми продовжуємо вести переговори та подавати грантові заявки, і цей проєкт настільки переконливий, що представники міжнародних організацій навіть особистими коштами підтримують проєкт! Таким став, зокрема, Олег Філіппов, за що ми йому безмежно вдячні!

🔹А ще, ми завдячуємо цілій армії доброчинців, які підтримали наш проєкт репостом або коментарем, та більше 180 благодійникам на Спільнокошті, які висловили нам свою довіру, та на цю годину (всього за два місяці) зібрали більше 120 000 грн.