Юля Губенко

Побачивши цю панну Вам захочеться усміхатися.

Бо вона вся випромінює світло!

Ми познайомилися на одній із вечірок, де у коротеньких шортах і підв’язаній на грудях блузі, вона рухалася у такт запальної бачати, злітала у карколомних підтримках, а Сергій (партнер у бачаті) розкручував і підкидав її так, що здавалося за черговим піруетом вона прослизне просто під бенкетний стіл.

Але майстерність виявилася неперевершеною. Всі тільки зачаровано зойкали.

Вона переживала, коли ми починали класи соціального танцю для дорослих, казала: “Там же люди бачили війну, як вони себе почуватимуть на танцях?...” Будучи великим емпатом, Юля відгукується на людські труднощі допомогою.

Нещодавно Юля та Сергій завершили збір на кондиціонер у Полтавський військовий шпиталь. Юля не чекала, доки збереться сума, вона одназу оплатила його, а вже потім, проводячи благодійні вечори з бачати, збирала, краплина за краплиною, ці кошти.

Коли Юля заходить до зали, одразу, чітко і методично вона розпочинає заняття, так, що навіть найдерев’яніший Піноккіо затанцює.

А цими днями Юля вдруге стала мамою! Вона народила ще одну донечку! Нехай росте, прикрашена всілякими гараздами! Друзі, вітаємо Юлю вподобайками цього повідомлення!

Юля ще й дбайлива дружина. Вона завжди готує бутерброди своєму чоловіку, коли той збирається з друзями на риболовлю на всі вихідні. І чоловік її кохає. І до Сергія не ревнує, що свідчить про високу довіру, яка панує у їх родині.

Ми ж, звісно, чекаємо коли повернеться до нас ця панна із яскраво сонячним волоссям, чарівною посмішкою, і життєдайною енергією!