Таня Ларіна

“Якщо оплатите мені роботу, то я взагалі для вас нічого більше не робитиму!” - так відреагувала Таня на пропозицію оплатити їй пошиття прекрасного біленького чохла на електронне фортепіано.

Таня працює художником-декоратором у Полтавському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя. Там за лаштунками кояться дива: все кроїться, фарбується, випилюється, вирізається складається у фантастичні світи.


“Треба допомога” - принести декорацію з театру, каже Таня: “Я ненадовго позичила її… там.” Ми трохи закрутилися, а Таня вже й сама її у вхідні двері суне! І оте павутиння з гігантською мухою ледь пролізло у дверний отвір, так, що й надпилювати довелося)))


Ви були свідками, друзі, як Тетяна вправно орудує найпростішими матеріалами і всі декорації на HalloВечері - то її вигадка. Ми б просто не впоралися. Але з допомогою вас, татусі і мамусі, і наших чудових адміністраторів, все вийшло якнайкраще!


А скільки чудових уроків провела Таня Ларіна для діточок з хендмейду! Робили всього: від листівок, до чарівних півників-надувайчиків. Від розписних сумок до декоративних панно. Від браслетиків з бісеру до саги про Алісу у країні чудес.


ЇЇ чудова донечка, Анастасія, ходить до нашого ХАБу на багато активностей і проявляє неабиякі здібності. У мене на класах живопису - це так точно, гадаю, що і на інших не відстає.


Ми неабияк вдячні за те, що такі люди прикрашають наш проєкт. Ми раді цій родинній атмосфері і взаємопомочі. Такими є українці. В це ми віримо!