Світлана Козіна

“Світлано, допоможіть, будь ласка, зробити платіжне доручення… Як зайти в бізнес-кабінет?..” - такі наші питання викликали щирий подив і посмішку у Світлани.

А у нас ледь не сльози на очах: “Як оплатити за фарби з рахунку???”

Наша громадська організація існує з 2016 року і до 2022 на рахунках мало що було… Тож, ми оживили її для того, щоб мати змогу впроваджувати те, що ви зараз бачите, друзі. І коли ми пропонували знайомим фахівцям вести фінанси громадської організації всі тільки “Йойкали…”, ФОП, ТОВ, будь ласка, а от ГО…


З пані Світланою ми знайомі ще з проєкту, який ми виграли від Українського культурного фонду. Вже тоді Світлана заспокоювала наші нерви своїм професіоналізмом, впевненістю, досвідом роботи з багатьма, в т.ч. закордонними донорами. І коли нам вдалося отримати фінансування на проєкт для діточок ВПО, Світлана погодилася допомагати.


Погляньте на цю вродливу панну, саме завдяки їй всі фінансові операції здійснюються вчасно і точно, ми спілкуємося з нею, зазвичай, вже після 22:00, коли вже більшість людей дивиться кінушку чи читає новини з фронту, ми обговорюємо як доцільно і правильно провести той чи інший платіж, формуємо і підписуємо платіжні доручення, і кожного разу, пізно ввечері, Світлана відповідає. Аякже, вдень у нас справи - діти, уроки, організація всього…


Завдяки Світлані, рухаються механізми, підписуються юридично коректні договори, формується точна звітність.

У це тільки невелика частина про Світлану. Вдень вона… Варить борщі!

Та ще й які! Від одного тільки аромату тече слина рікою!!! Вона, разом з Кухарською сотнею столиці варить цілий асортимент обідів на фронт! Сотні, тисячі, десятки тисяч обідів вже зготовано КСС, а відтак десятки тисяч солдатиків були ситі їх борщами. Ці дівчата експериментують з рецептами, інгредієнтами, знаходять поставки, все для того, щоб воїни відчули шматочок домашнього затишку і любові.

А ще, навіть переховуючись у ванній від обстрілів, Світлана знаходить час коли подають електроенергію, щоб допомогти нам вчасно підготувати звіти.