Ганна Торкаєнко

Аня в нашій команді зовсім нещодавно. Художник із Маріуполя, родом із Донецька, яка чуйно і дбайливо ставиться до кожного учня.

На її заняттях можна повчитися неперевершеним старовинним і сучасним графічним технікам. Ви б тільки бачили, як виринають японські Коі з-під її пензля!...

Пройшовши багато випробувань Аня зберегла добро і красу у своєму серці. Ми невимовно раді, що вона сьогодні серед нас!

Ганна Торкаєнко:

"Я- художник та викладач образотворчого мистецтва з Донецька. З початком війни в 2014 році з родиною переїхала до Маріуполя, де розгорнулась моя творча та професійна діяльність.

Я за професійною орієнтацією є насамперед художник-графік. Але багато працювала в якості художника-монументаліста. Маю численні виставки в місті Маріуполь, в Києві (всеукраїнські). Як викладач вмію та люблю займатися образотворчим мистецтвом і з дітьми і з дорослими. Взагалі, мене дуже надихає спілкування з творчими людьми.

Я - митець, що закоханий в графічні техніки. До них відносяться такі, як акварель, робота тушшю та пензлем чи пером, рисувальним вугіллям або просто олівцем. Графічні роботи виглядають стриманіше, ніж кольоровий олійний чи акриловий живопис, але в цій стриманості - різноманітність та краса світу. Можу навчити вас японській техніці живопису тушшю "сумі-е", познайомити з каліграфією та погратися у вуличних хуліганів - художників графіті. На моїх заняттях ви самі зробите антистресові малюнки і зануритесь у світ орнаменту так, що втратите відчуття часу."