Владислав Кушніров

Із цією людиною ми знайомі майже з самого початку існування “Зело” у Полтаві, а це, десь, 2016 рік.

Із діалогу з ним:

- Все залежить від виховання у сім'ї. Мене завжди вчили мати свою думку і відстоювати її. У 5 класі після канікул писали твір "На кого із історичних постатей я хотів би бути схожим". Вгадайте, що я написав? ;)

- Іван Мазепа?))

- Ні ) я тоді написав, що не хочу бути схожим ні на кого, а хочу щоб інші хотіли бути схожими на мене)

- Ото файна відповідь!!!

- 5 клас... вчителька теж була вражена )

Це і в житті так. Він завжди має власний погляд на речі і не тому, що “наперекір”, а тому що обдумав. Ця думка не завжди приємна слухачу, але відповісти, часто, просто нічим. Він може навчити дитину математиці на кубиках Lego. Пояснити основи програмування без жодних гаджетів, навчити працювати з чоловічими інструментами будь-якого підростаючого чоловіка.

У родині він створює всі умови, щоб діти розвивалися природнім чином і гармонійно. Вони беруть участь у змаганнях, активні у спорті і науці не тому, що тато так хоче, а тому, що тато створює передумови. Оля, наприклад, у свої 16 років вже викладає 3D ручку для ваших, друзі, діточок та німецьку мову. Молодший Олександр грає у футбол у Академії ФК “Ворскла”, а свої заощадження, які він збирав на відбудову співочого поля у Полтаві, після 24 лютого передав на ЗСУ. Знаєте, ті заощадження з подарунків бабусь і дідусів на День народження і батьківських купюр на морозиво…

Владислав Кушніров, засновник Студії креативної технічної освіти “Технолаб”, сьогодні невід’ємна частина нашого великого проєкту. Владислав першим передав у користування меблі зі своєї студії та техніку. Він проводить цікаві і послідовні уроки з робототехніки і асортимент його занять тільки розширюватиметься! Він написав методичку із програмування для дітей, каже, що STEM (science, technology, engineering and mathematics) має бути STEAM (A - це слово ART).

Такі люди - творці грандіозних проєктів. Як от цей, де можуть займатися ваші діти! Цінуйте це, друзі!