Аня і Марія Борзові

Вона зайшла якраз у ту мить, коли ми в Арт-центрі наминали смаковинний борщ, зварений Аліною.

Звісно, що ми запропонували і їй. А вона відмовилася. Бо скромна.

І взагалі по життю скромна. Але дуже пунктуальна і відповідальна.

Отже, поки ми їли борщ, Аня запропонувала вести заняття для діточок з кераміки. Абсолютно безкоштовно. Ми придбали їй глину і почалося…

Зараз кераміка - один із найпопулярніших напрямків. Тут дітки ліплять, потім вироби проходять просушку, потім дітки їх обробляють, шліфують деталі, потім випал, на який Аня тягне всі ці цеглини власноруч через все місто, потім розмальовка і покриття лаком.

Аня може впоратися із групою у двадцять дітей, а потім ще й провести майстер-клас з гончарства.

А ще вона у стоматологічній клініці працює.

Вразила історія її учениці, Майбороди Дарії, вона зробила котика-зомбі із якого вилазять хробаки, твір називається "Вуличні котики":

“Мешканці вулиці, нажаль, проживають доволі складне життя, пухнастикам доводиться щоденно шукати їжу, прихисток і захищатися. Не дивлячись на це, багато котиків і песиків залишаються ласкавими і не втрачають віру в людей. Їм просто бракує турботи. Не будьте байдужими, ставтеся до вуличних мешканців з турботою і ласкою.”

Але Аня не впоралася б без своєї сестрички, Марії. Іноді я задаюся питанням, хто більш організований: Аня чи Марія. Коли ми голосно розмовляємо з Максимом під час їх заняття, Марійка так може сказанути і таким командирським голосом, що я замовкаю, ніяковію, і взагалі виходжу з класу.

А ще вона учениця 11-го класу.)))

Дівчата приїхали до нас із Харкова і ми дуже раді тому, що вони у нашому колективі!