Олена Молодова

Ця історія про дуже творчу панну. Яка не тільки викладає рухливі активності, вона ще й сама пише картини! І робить авторські аксесуари.

Коли вона вперше завітала до Арт-центру, то батьки поглядали на неї з обережністю. А все тому, що ця пані й сама є, свого роду, витвором мистецтва: з флористичним дизайнерським татуюванням на обличчі і виголеним волоссям так, щоб це татуювання не закривати…

І коли почалося заняття, стало зрозуміло, що у Олени, АКА “Еля Лань”, повний контакт з дітками. А далі я замовкаю, давайте послухаємо розповідь однієї з мам:

“У меня двое детей, один с особенностями развития. Мой особенный ребёнок весной увидел сюжет о том, что в Украине во время войны погибают дети. Он увидел оторванные конечности, и у него перестала подниматься рука, просто повисла как плеть. Мы все лето ездили в ОХМАДЕТ, институт Амосова в Киеве, делали КТ, МРТ с контрастом, лежали в гематологии. В итоге все врачи пришли к выводу, что органической патологии нет и это психогенный фактор. Слишком впечатлительный ребенок. Но рука так и не работала. И, о чудо!! Я увидела что есть Zelo и есть руханка для особенных детей! И все это бесплатно!!! Мы просто так за все привыкли платить… за логопеда, за ЛФК, за тьютора в школе. И вот теперь мы ходим в ХАБ. Спасибо Лене, она волшебная!!! Не знаю, где берут мячи, палки, балансир, но у моего ребёнка рука работает. Не идеально, но я уверена, это вопрос времени!!!”

Ми дуже раді тому, що Олена є частиною нашої команди! Саме завдяки таким людям відбувається цей проєкт. Саме такі люди - світочі українського сьогодення. І майбуття. Олена - авторка власних методик із рухливості. Працює з дітками з особливими потребами. А ще - розкриває в дітях їх хореографічний потенціал.

Донька Олени, Каріна, - концентрація творчих ідей. Я завжди спостерігаю за її креативом, а те як вона намалювала тукана - стало для мене творчим відкриттям. Технологію поєднання вугілля та гуаші я взяв на озброєння.

Вподобайка, друзі, цим людям!