Олексій Слюсар

Олексій Слюсар - володар неперевершеного оперного баритону! Він кращий студент на своєму курсі, складає екзамени експромтом, і його запрошують на безкоштовне навчання до консерваторії у Італію. У зв’язку з воєнним станом Олексій зараз в Україні, і ми дуже щасливі, що він у нашій команді. Друзі, його заняття - безцінні, коли він стане відомим на увесь світ, ваші діти будуть пишатися, що вчилися у нього. Хто чув його спів, той знає, що його голос підкорює серця. Крім співу та акторської майстерності він вчить впевненості у собі та цілеспрямованості власним прикладом.

🎤🎼Олексій СЛЮСАР - український оперний співак, студент Національної музичної академії України ім.П.Чайковського. Лауреат міжнародних гран-прі та всеукраїнських конкурсів, володар неймовірного баритону. Його голос можна почути на таких сценах, як арт-центр ім. Козлова, оперна студія Національної музичної академії України ім. П.Чайковського, Національна оперета, м. Київ, театр ім. М.Гоголя, Полтавська обласна філармонія, ТРК Лтава, камерні зали Полтавського краєзнавчого музею та Художнього музею, галереї мистецтв ім. М.Ярошенка, м.Полтава. Викладач естрадного і академічного вокалу, акторської майстерності та сценічної мови.

А ще Олексій може легко відремонтувати електрообладнання, спаяти мікрофон, зварити стійку для клавішних, налаштувати на слух фортепіано.

От такі у нас всебічно-талановиті супергерої!

Послухати спів Олексія можна на короткому відео: