Оксана Кулик

Друзі, знайомтеся!

"Мене звати Оксана і я безмежно люблю те, чим займаюсь. Я викладач фортепіано🎹, маю вищу профільну освіту. Моє основне завдання не вивчити з Вами, що нот всього сім, або їх назви,  як малювати музичний ключ, або які є тривалості. Все це засвоїться в процесі. Отримувати задоволення та грати - ось те основне, що я хочу передати Вам!"

Ця панна прийшла до нас нещодавно. Вона прийшла зі щирим бажанням навчити дітей красі - грати на фортепіано. І робила це без всіляких гонорарів. 

“У мене дві дівчинки, Оля та Богданка, Богданка грає на іграшковому синтезаторі,по уроках з ютубу, і Оля також хоче так навчитися” - написала нам одна мама.

Ми запросили тільки Богданку із двійні, бо один же викладач і один інструмент. Але Оксана посадила їх удвох. Так вони і грають у чотири руки і опановують нотну грамоту вельми вправно, я повинен сказати.

Оксана має неабияку терплячість та підхід до дітей. Показує як натискати клавіші, ставить їм рученята правильно.

А ще вона може за дві хвилини одягнути сценічне плаття, коли ми на гастролях у іншому місті. І навіть без гримерки. Хтозна як вона це робить. Так швидко я навіть камуфляж не одягав в армії. 

Оксана може зіграти мелодій на будь-яку тему, прикрашаючи живою музикою наші дитячі свята. В галереї, у камінній залі чи у хабі.