Марія Болгак-Нікуліна

Маша прийшла до нас у проєкт провести один-два майстер-класи зі співу.

“Ні-ні-ні” - стверджувала вона - “Я хочу провести заняття безкоштовно, бо я не можу обіцяти, як довго я буду в Полтаві. Я можу за кілька тижнів поїхати. Не гарно буде…”

І так два тижні розтягнулися у більшу частину всього часу роботи проєкту. А Марія змогла досягти того, що дівчата, її вихованиці, вже дзвінко і мелодійно співають українських сучасних пісень.

“Дихай так…” - говорила Марія, “Стань отак…” - говорила Марія, “Воруши губками так…” - говорила Марія, працювала на результат так, ніби це не один-два майстер-класи, а цілий вокальний курс! І результат не забарився.

До 24 лютого Марія Болгак-Нікуліна виконувала свої пісні разом із Mary’s Band, її голос чули багато сцен країни, куди вона разом з чоловіком Тарасом, звукорежисером, композитором і аранжувальником часто подорожували. Тарас, як профі, ще й допоміг підібрати музичне обладнання для нашого співочого класу. Саме для Марії ми придбали краще фортепіано, яке тільки змогли знайти, адже хотіли, щоб вона працювала із задоволенням, в кайф собі і дітям.

Марія казала: “Викладання - це для мене нове. Я ніколи раніше цим не займалася.” Однак, діти завжди із задоволенням відвідували її класи, і навіть нам, дорослим, було цікаво заглядати за “куліси”.

А ще ми дізналися, що Марія сама навчалася у Тіни Кароль, коли брала участь у проєкті “Голос країни”.

Зараз Маша за чоловіком повертаються до столиці, продовжувати підкорювати тамтешні сцени. Друзі, побажаємо цим чудовим людям море гараздів і океану успіху у їх шляхетному плаванні!