Новий формат
Art & Health HUB

Привіт, друзі!

Ми це зробили!! Ми розширюємося! В чотири рази! Місця вистачить всім!

Ми підписали договір із міжнародною організацією Save the Children. З 1 серпня Арт центр "Зело" запускає оновлений проєкт Art & Health HUB. Багато занять змінять свій час та локацію проведення.

У зв'язку з цим ми просимо ВСІХ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ перереєструватися (це займе всього кілька хвилин, але оптимізує нашу роботу та роботу адміністратора). Перереєструйтеся, будь ласка, навіть якщо Ваша група не змінює час і дні роботи. І, звісно, просимо Вас поширити оновлену інфо про наш проєкт у соцмережах.

Ті, хто був у списку очікування, нарешті потраплять на заняття!!! Однак, прошу Вас не зволікати з реєстрацією. Цими вихідними Вам на пошту прийдуть листи-запрошення із всіма деталями, включаючи час, дні та локації проведення занять.


ВПЕРЕД! Друзі, ознайомлюйтеся із оновленою програмою занять і обирайте улюблене, реєструйтеся, чи перереєстровуйтеся ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ або кнопкою нижче.


Доречі, ми додали багато цікавих занять, зокрема, цілих три групи англійської мови за кембриджською комунікативною методикою, курси фінансової грамотності, арт-терапевтичні сесії. Заняття з робототехніки відбуватимуться на регулярній основі. Також додалася 2D комп'ютерна графіка. Втричі більше занять з малювання, вдвічі більше спорту, одним словом, просто рай!


А ще - ціла купа активностей для дорослих!


Повний анонс у нашому Телеграм-каналі: https://t.me/+BCHRm45GVQNhZjYy


Всім гарного дня,

Ярослав Терновський, куратор